LV RU
www.sudzibas.lv TOP Partika Ogres Top - pircēju krāpšana

Veikals TOP Ogrē - Ogres Top - pircēju krāpšana

Ļoti uzmanieties, ja iepērkaties Ogrē - veikalā Top. Skatieties ko līmē uz sveramajiem produktiem!!!!16.08.2014. gadā braucām ciemos un nolēmām Ogrē TOP veikalā iepirkties.Papildus visiem iepirkumiem ieraudzīju svaigas gaļas stendā- ribiņas. Biju ļoti priecīga gribēju iepriecināt vīru un pagatavot gardas vakariņas. Palūdzu 2 - 3 kg ribas ļoti skaistas - gaļīgas, pie tam bija atlaides - ar atlaidi bija kaut kas ap 3 euro ar kapeikām. Man iesvēra gandrīz 3 kg ribas un es laimīga cik skaistas ribas, ka neuzmetu aci uz uzlīmes....Par cik mums vēl bija ļoti daudz pirkumu, jo braucām ciemos, bija kūkas un vēl daudz kā cita, tādēļ samaksājot pie kases nepamanīju kā mani piešmaukuši. Par cik braucām ciemos uzreiz ribas netaisīju, bet ieliku ledusskapī. Kad beidzot nolēmu pagatavot ribas - uzmetu aci uzlīmei un biju tik nepatīkami pārsteigta, ka Ogrē - TOP veikalā man iesvēra ribas, bet uzlīmi uzlika par cūkgaļas kakla karbonādi rozmarīna marinādē un tad jau cita cena!!!! Es biju tik nikna, ka nopirku ribas par tādu naudu!!!! Ja dzīvotu Ogrē - būtu aiznesusi atpakaļ....ļoti žēl, ka tā krāpj cilvēkus. Mēs ar vīru centīsimies izvairīties apmeklēt šo veikalu....

Komentāri (4)

donna b 29.08.2014

Varbut vajag pieverst uzmanibu ieperkoties, tad ietaupitu nervus un naudu? Ja nepamani ka Tevi apsver un Tu parmaksa, tad drosi vien naudas ir pra daudz un uzmanibas nekadas...

ilmaars 29.08.2014

Aterosklerozi tev tur neiesvēra? Skaista gaļa vai garšīga, padomā dažreiz kur, kā un kad to apstrādā. Palasi citreiz sastāvu uz gatavās gaļas iepakojumiem, pārgribēsies tos līķus ēst.

BondsBonds 29.08.2014

Izlaiduma sērija: kapeikpisēju grūtā dzīve...

In Inga 16.05.2017

Salacgrīvas Topā notiek tieši šāda paša veida šmaukšana. Ja pie kases neskatās uzmanīgi līdzi, tad var gadīties, ka četru saldējumu vietā samaksāts par pieciem, ābolu vietā samaksāts par daudzkārt dārgākajiem nektarīniem u.t.t... It kā sīkums, bet ļoti nepatīkami. Un pārdevēja to dara, skatoties acīs, pļāpājot un smaidot...profesionāle!
Tam "gudriniekam", kurš saka, ka visi tie, kas neskatās pārdevējām uz nagiem, ir lempji un pelnījuši, ka viņus apkrāpj, gribētu uzdot pretjautājumu: vai esi kādreiz veicis iepirkumus visai ģimenei, tā kārtīgi, lai pietiktu produkti nedēļai (rati ar kaudzi!, mēs dzīvojam laukos un nebraucam uz veikalu katru dienu!), un to darījis kopā ar DIVGADNIEKU? Vai zini, ka divgadnieki ir spējīgi pieaugušajam atņemt spēju skaidri domāt? ...Diemžēl, iepirkšanās kopā ar savu mazo bērnu ir daudzu māmiņu ikdiena. Un viņas veido nozīmīgu daļu no veikala ienākumiem! Vai tas būtu par daudz prasīts, lai pie kases viņas netiktu krāptas?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes