www.sudzibas.lv TOP Partika Nepatiesa apmelošana

VEIKALS "TOP" - Nepatiesa apmelošana

Nesen ar draugu iepirkos veikalā "top" kas atrodās Valmierā blakus Bistro "Rimants". Samaksājot naudu par to ko paņēmām, mūs aptur veikala apsargs un pasauc uz savu kabinetu. Viņš apgalvoja, ka esam apzaguši veikalu. Ja neparādīsim kabatas vai čeku, viņš zvanīšot policijai. Mēs viņam teicām, ka nekas nav nozagts. Un beigās viņš teica, lai mēs tur vairs neejam.
Ko mums tad darīt?

S Stilīgais 17.03.2016

Mani apkrāpa viena sieviete gaiši mati. Man bij saldējumi kopā maksāja 1.30 Un s iedevu 2.00 eiro.
Man izdeva 0.40 a ja vajadzēja izdot 0.70.

A anonimais 007 17.03.2016

Sūtīt uz visiem 3 vārdiem! 1. Sākt krimināllietu var ierosināt no 75 EUR zādzības veikalā. 2. Viņiem veikalā ir kameras, lai sauc policiju un rāda, ka esi kaut ko nozadzis vai kasē neesi par kaut ko norēķinājis.

Dmitry Resnais 25.03.2016

Pašiem izsaukt par šo faktu policiju un likumsargus informēt ka apsargs Jūs mēģina padarīt par zaģļiem un pieprasa samaksu par it kā nozagtu preci. Ja jūs neesat veikuši likumpārkāpumu tad šim apsargam būs grūti atrunāties ka tā tas neesot.

L lienucitis 21.05.2016

pĀRDEVĒJA Evija tā ar to līko degunu ļoti rupja .nav nekādas pieklājības .Administrācija viņu visu laiku aizsstāv. TOP vadība lūdzu izvērējiet vai tāda var strādāt apkalpošanas sfērā