www.sudzibas.lv TOP Partika Attieksme pret padotajiem

AtrisinātaVeikals Top! Mārksmens - Attieksme pret padotajiem

Kā bijušais darbinieks vēlos pasūdzēties konkrēti par Mini Top! Nākotnē, kas atrodas zem Sia Mārksmens.
Ilgi esmu klusējusi, bet šoreiz sirds ir pilna! Sākās viss ar to, ka Mārksmens saviem darbiniekiem nogrieza prēmijas. Pamatojums bija algu pacelšana. WTF??? Algu pacelšana faktiski par 2 LVL(tajā laikā)! Es par pāris mēnešiem ar prēmiju nopelnīju divreiz vairāk katru mēnesi, nekā ar šito smieklīgo algas pielikumu! OK, sūds ar visu! (Atvainojos par rupjībām.) Darbs man patika, cilvēki patika, un, galvenais, kolektīvs bij Super! Bet te vienā jaukā dienā piegrieza pat norakstīto pārtiku. Lika visu sūtīt prom uz Dobeli. Šī norakstītā paika savā ziņā bija kā glābējs kādu laiku- suņi, kaķi pabaroti. Ar pieticību varēja pieņemt arī kādu citu produktu un lietot pats savā uzturā. Tikai viena konkrēta doma- lai var uzturēt savu mazgadīgo bērnu un darbnespējīgo tēvu. BET! Arī to visu nogrieza!!!
Pa visu laiku, ko strādāju, vadītāja lūdza priekšniecībai ( Mārksmena galvām- Baibai Obolēvičai un Dacei Brokai) nelielu jumtiņu virs veikala ieejas durvīm, jo pat pircēji to pieprasīja! Tas bija vēl 2011. gads. Brīnies vai nē, bet jumtiņa nav pat vēl šobrīd (2016. gads).
Kad nomainīja bankas karšu terminālu, visa datorsistēma sāka čakarēties! tiklīdz nokārās karšu terminālis, bija jārestartē kases dators, kas bieži vien ievilkās līdz 1h-1 1/2h. Un kā tik vadītāja zvana priekšniekiem (Baiba Obolēviča, Dace Broka), tā pasaka, ka jāzvana Ankravam, kurš atbildīgs par kases sistēmas datorprogrammu, tostarp viņs pasaka lai zvanot uz POINT, kas atbild konkrēti par karšu termināli. pazvanot uz POINT, tie rāda ar pirkstu uz Ankravu. galu galā jēgas nav nekadas. Un pat tagad aizbraucot uz Nākotni, ieejot mini Top! iepirkties, karšu termināļa ziņā nav mainijies nekas! Lasi iegādātu preci, man nākas gaidīt stundu! Es nevēlos izplūst dusmās uz pārdevējām, jo viņu vietā biju es pati pāris gadus atpakaļ.
Nav vērts strādāt šajā firmā, jo darba un nervu traumas ir neatbilstošas atalgojumam. Labi, ka šobrīd strādāju LATS tīklā un mana alga ir par 150 EUR lielāka, nekā mini Top! nākotne Mārksmena tīklā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Samanta Sila 10.05.2016

Izrunāts!