www.sudzibas.lv TOP Partika krāpjas un ir nelaipni darbinieki

Veikals Top - krāpjas un ir nelaipni darbinieki

Produktiem plauktā norādīta akcijas- zemāka cena, bet kasē izsit pilnu cenu. Bieži kļūdās sverot preci, cenu paaugstina. Pārdevējas nejūtas atbildīgas, pat neatvainojas, ja pircējs ir pamanījis krāpšanu.
Pārdevējas ir nelaipnas, pat nesasveicinās, paldies un lūdzu nesagaidīt! Klusē sabozušās.Arī uzkopšanas darbus veic pircēju klātbūtnē, nav kur patverties.
Nepatīkami tādu veikalu apmeklēt.Lai negūtu nepatīkamas emocijas, cenšos šajā veikalā neiepirkties visu minēto iemeslu dēļ, bet reizēm ir nepieciešams un tad ir sarūgtinājums.

R

O opti 02.04.2012

Veikalā top Jūrmalā, Raiņa ielā vispār pārdevēja runā krieviski. Jutos ļoti pazemota, ka savā dzimtenē man jālūdzas, lai pārdevējs veikalā ar mani runātu latviski!

I [email protected] 03.05.2012

Valmierā Burkānciemā tieši tas pats. Esiet uzmanīgi Holandes sieru tirgo ar akciju, bet kases čekā pilnā cena.

I IevaSieva 31.07.2012

Top veikals Talsos, Dundagas ielā ir vienkārši briesmīgs. Pārdevējām ļoti zems klientu apkalpošanas līmenis - klientus neapkalpo savās starpā pļāpā, kļūst neapmierinātas ja tiek iztraucētas pie gaļas vitrīnas. Cenas kļūdainas vairākās preču grupās, it kā akcija, bet skaidri norādīts, ka iepriekš maksāja lētāk :) Cepumi vispār nav saprotami, kad iesverti, cik maksā.. It kā foršs veikals, bet personāls kā no padomju laikiem. Labi, ka ir arī citi Top veikaliņi.

To es - Cenas pie preces ir pareicas, tātad datoroperātore kaut ko atkal ir netā izdarījusi.

D Daina36 20.05.2019

"TOP" veikals Liepājā, O.Kalpaka ielā 66. Arī tas pats. Riebīga attieksme. Šodien atkal. Viena blondā pļāpā, produktus tā pīkstina, kaudzē, dažreiz pat metot. Ir tādas kas strādā, bet tā kas šodien-vienmēr nelaipna. Slinko-lai gan zinu, ka jākrāmē plaukti, ja nav kasē cilvēku. Aprunā ar saviem draugiem savas kolēģes, ka tās slinko, bet patiesībā pati tā dara.