www.sudzibas.lv TOP Partika Vislielākais deficīts-maize, piena produktu sortiments

"Top" veikalu tīkls Rojas novadā - Vislielākais deficīts-maize, piena produktu sortiments

Labdien, mūs, rojas iedzīvotājus, kā arī tūristus ne vien sadusmo, bet nu jau tracina veikalu tīkls"top", vairākkārt zvanīts, lūgts, lai mums būtu iespēja nopirkt maizi, piena produktus, tie tiek veikaliem piegādāti stipri pēcpusdienā, ap 16.00-17.00, bet cilvēki no rītiem dodas sagādāt pārtiku, top, plaukti tukši, pārdevējas nav vainīgas, bet vainīgie nereaģē uz mūsu zvaniem un lūgumiem, tikai reklamējas-"tepat ir labi", nu mums rojā ir ļoti slikti, cerot uz jūsu palīdzību, ar cieņu, rojas iedzīvotāji!

Работяга 04.07.2017

Vienalga kad pieved.. cilveki masveida ieperkas pec 18 ta laika jabut visa prece uz plauktiem!