www.sudzibas.lv TOP Partika Slikts serviss no pārdevējas puses

TOP veikals Liepājā - Slikts serviss no pārdevējas puses

Pārdevēja ļoti nelaipna. Loterija kur "mājas" saldējumam iespējams apmainīt saldējuma kociņu prēt saldējumu. Top veikala pārdevēja 07.05.2018. Kategoriski atteicās. Meita priecīgi vēlējās apmainīt pret saldējumu, kur pretī saņēma, ka itkā kociņam neesot krāsas spilgtums un netaisās pati maksāt par saldējumu no savas kabatas. Noskaidrojot situāciju, pārdevēja apvainojot, ka kociņš nav derīgs un ka iespējams es esmu pati viltojusi uzrakstu. Vai tiešām tā var izturēties?

E

Bomboklak 08.05.2018

Nezinu, kā notiek mūsdienās, bet kādreiz šajos gadījumos bija jāuzrāda arī čeks, ka saldējums tiešām ir pirkts, nevis atņemts kaimiņu bērnam uz ielas.

Ko tik mūsdienās nevilto...

E Evija 17.05.2018

Jāunās blondās kasieres attieksme pret pircējiem ir vienkārši briesmīga, pārdevēja nesveicinās, atlikumu nevis izdod, bet nomet! Tāda kasiere ir jāatlaiž, jo mūsdienās tik ļoti rupja izturēšanās nav pieļaujama.