www.sudzibas.lv TOP Partika Pārdevējas ignorē pircēju un neapkalpo to.

Top veikals Kazdangā - Pārdevējas ignorē pircēju un neapkalpo to.

10. Augusta pēcpusdienā, Kazdangas mini top veikalā, pārdevējas bija tik ļoti aizņemtas savstarpējā sarunā, ka neatrada laiku lai apkalpotu pircēju, kas gaidīja pie kases. Nesagaidot, kad kāda atradīs laiku, lai saskaitītu pirkumu, pircējam nācās atstāt šo veikalu bez vēlamā pirkuma. Ir gadījies, ka nepareizi saskaita pirkumu, nepareizi izdod atlikumu, bet ka vispār ignorē un neapkalpo gadās pirmo reizi.

Xx

Tu Turkey901 11.08.2019

Mēle taču ir mutē, lai laipni palūgtu kasieri pienākt pie kases?!
Izlēmāt šajā situācijā palikt par principiālu aunu un klusībā, aizvainotu skatienu un nopūšoties aiz dusmām pamest veikalu tukšām rokām?!

Xx Xxxy 11.08.2019

Pieaudzis cilvēks tā izdarīs,bet šajā gadījumā šis bija bērns.

Ko KOTUSAKI 11.08.2019

Tak vajadzēja paņemt pirkumus un mierīgi iet prom, tad viņas uzreiz pievērstu uzmanību un vēl skrietu pakaļ

Ce Cepums93 13.08.2019

Ir ari labas Top pārdevējas , nevajag noniecināt cilvēkus, viņām ari pienākas pusdienas laiks , tā tik visi iedomājas ka jaskrien kad grib un ka viņam nav nekādas atelpas. Tas ka slikts garīgais ir bijis nav jāuzpūš zilonis