www.sudzibas.lv TOP Partika Slikta, ļoti slikta apkalpošana

Top - Slikta, ļoti slikta apkalpošana

Sveiki, vēlos sūdzēties par Ērgļu lielveikala ''Top' Rīgas iela,13 pārdevēju.
Manuprāt sievieti sauc Tamāra. Izstāstīšu gadījumu, mana mamma gāja iepirkties uz lielveikalu, taču viņas gadu dēļ, mammai nepieciešamas brilles, kuras todien bija aizmirsusi mājās, tāpēc palīdzību jautāja pārdevējai, kuras vārdu jau minēju, šī pārdevēja bija ļoti nejauka, atbildēja manai mammai ļoti rupji, sakot, ka lai uzvelkot brilles, tad redzēšot. Esmu dzirdējusi, ka tā nav pirmā reize, viņa ir aiz muguras aprunājusi tantiņas gados, ar vārdiem ''ka tantiņām vajagot iespraust mietu, viņas traucējot pārdevējai darbu''!
Manuprāt šādi nav pieļaujams runāt ar klientiem, manai mammai ir ļoti liels aizvainojums.
Vai tiešām ir pieļaujams, ka šāda, rupja sieviete strādā lielveikalā ar klientiem? !
Tādēļ šobrīd mana mamma apmeklē ''mini top'', nevis lielo veikalu ''top''...