TOP Partika - Veca pārtika

Septembrī apmeklējot Top veikulu pamanīju, ka pols brūkleņu un plūmju saldējumam ir iztecējis termiņš jau augusta mēnesī. Palūdzot veikala vadītāju norādīju uz veco produkciju un palūdzu to izņemt ārā.
Iegriežoties vel pēc kāda laika veikalā pamanīju, ka tie paši saldējumi veljoprojām atrodas tur pat kur bija. Atkal palūdzu veikala vadītāju un norādīju uz to pašu produkciju ar iztecējušo termiņu. Uz jautājumu, kapēc atkal ir vecie saldējumi atbildēja, ka kaut ko sajaukuši.
Pienāca reize, ka pa ceļam atkal iegriezos tajā pašā top veikalā, bet šoreiz jau novembrī un kā jums šķiet, kas atkal tur stāvēja. Tie paši slavenie pola saldējumi ar augusta termiņu. Atkal pasaucu vadītāju un prasīju, kapēc veljoprojām tie saldējumi tur atrodas. Viņas atbilde, īsāk sakot bija vai nav vienalga.

03.11.2022

H hakers654 28.10.2022
NAV IESPEJAS

Jau vairak ka menesi nedarbojas terminalis, lai iegadatost atjaunosanas kereditus telefoniem, nedz atjaunosanas kodus televizijai. Kas notiek? vienigais veikals cemā. tiesam nafig neesam cilveki?

S Sudzibas.lv Admin 21.11.2022

G Gulbenietis 04.11.2022

Tā saucamā vadītāja ir parasta darbiniece, kurai ir atļauts lamāt pārējos darbiniekus, kuri nosacīti ir zemāk stāvoši. Bet viņu diriģē lielie vadītāji, kuri, kā alternatīvi prosročkas tirdzniecībai, piedāvā no savas kabatas samaksāt vērtību un apēst vai izmest.

Labdien! Esam pateicīgi par Jūsu sniegto informāciju. Lai mēs varētu veikt pārbaudi, lūdzam precizēt veikalu, kurā tas ir gadījies.

S SX 10.11.2022

Top veikals Cēsīs Gaujas ielā 29.