TOP Partika - Trauku akcija

Nopirku trauku akcijā firmas AMBITION pannu 20cm diametrā. Uzrakstīts, ka der visa veida plītīm, bet izrādījās, ka uz indukcijas plīts tomēr neder. Atpakaļ nenesu, jo man tāda lieluma pannu vajadzēja. Tikai es būšu spiesta to lietot uz parastās malkas plīts. Vai kāds tos traukus ir pārbaudījis?

P Philips11 11.04.2017

Pirms pāris dienām iegādājos tādas pašas firmas 24 cm diametrā. Uz indukcijas plīts viss strādā, tā ka nevajag nomelnot šo produktu.

A Arnis J 13.05.2017

Iegādājos AMBITION gril pannu, pēc divām lietošanas reizēm uz indukcijas plīts pannas apakša izliecās uz augšu par 7 mm, mana AEG plīts sāka raudāt un signalizēt, ka nav uzlikts trauks. Pēc pannas atdzišanas izliekums samazinājās līdz 5mm. Uzskatu,ka nav vērts iegādāties šos traukus, jo īpaši tāpāc, ka pameklējot internetā, secināju,kamūsu akcijas cena citur ir šo trauku parastā vērtība.