www.sudzibas.lv TOP Partika Slikts serviss

TOP Partika - Slikts serviss

Piektdien, 13. Decembrī ap 13: 00 iepirkos top! Veikalā Dubultos. Pieejot pie kasēm izrādās ka strādā viena kase un tajā pārdevēja ilgi un dikti šķiroja cigaretes. Kāds kungs, kurš stāvēja man priekšā, bija nepacietīgs un krieviski kliedza, lai atver otru kasi, pienāca cita pārdevēja ar blondiem matiem un izturējās nelaipni, teica: "ko jūs mums uzstādāt noteikumus? " nav pirmā reize, kad pārdevēji izrāda neapmierinātību ar savu darbu un ka vaļā tikai viena kase pie lielas cilvēku plūsmas.

15.12.2019

Džozefīne 15.12.2019

Un nav pirmā reize, kad kaut kāds pircējs(parasti krievs) atļaujas bļaut uz pārdevēju kā uz kaut kādu suni.

Tu Turkey901 15.12.2019

Kurš pārtikas veikala darbinieks ir apmierināts ar savu darbu - garas stundas, minimālā algā, no kuras vēl pusi izskaita par kļūdām, traki klienti, utt?!