www.sudzibas.lv TOP Partika Slikts serviss

TOP Partika - Slikts serviss

Sveiki. Liepājā, Jelgavas ielas Top! veikalā, ir ļoti nelaipna un nepatīkama pārdevēja, par cik tas ir veikals, kuru apmeklējam gandrīz katru dienu, ne reizi pārdevēja Natalja (Natālija), ne tikai man, bet arī visiem citiem Top! klientiem ne - labdien, lūdzu, paldies. Naudu (atlikumu) nomet kā sunim, pie kases šņaukājas un strādā netīriem nagiem. Pārējais personāls, ne tikai pie kases arī zālē un vitrīnas ir ļoti laipns un atsaucīgs, taču ar Natāliju dabūsiet daudz sliktu atsauksmju un zaudēsiet pastāvīgos klientus.
Ļoti ceru, ka veiksiet kādas pārrunas ar šo nepieklājīgo pārdevēju, kas drīzāk izskatās pēc izbijušas alkoholiķes (vai arī ierodas darbā pağiraina), kas traucē minimālām pieklājības normām. Lai tomēr varētu turpmāk apmeklēt šo veikalu kā iepriekš, saņemot labdien un paldies,jo tomēr algu taču kaut kādā ziņā veido pircējs. Paldies!

04.05.2019

Kolta 04.05.2019

"Jo tomēr algu taču kaut kādā ziņā veido pircējs"
Noteikti, nē.

Saivii 04.05.2019

Es pilniigi piekriitu,pastaaviigi neapmierinaatu seju seezh kasee. Ne labdien,ne paldies.
Ja cilveekam nepatiik ar cilveekiem straadaat,tad jaaiet ielas slauciit.

vaigudauzitajs 05.05.2019

"Ja tu mani apkalpojot neapiesies kā ar mazu bērnu, tevi jāatlaiž!" ko tad darīsi? Paraudāsi mammai ka depresīvā kasiere nebija pietiekami draudzīga?

L Lauris 07.05.2019

Ir minimālām pieklājības normām jābūt jebkurā iestādē, kas strādā klientu apkalpošanā (ne velti to tā sauc) un šeit jau neiet tikai runa par labdien un paldies, bet arī par higiēnu, nedomāju, ka pārdevēja kasē ar netīriem nagiem pie pārtikas ir labākais, kas noticis top!

E Elmårs Leimanis 29.11.2019

Arī man bija nesaprašanās tieši ar šo pārdevēju,jo 0.86 centu vietā ,ko faktiski vajadzēja maksāt par pirkumu,paņēma no manis 1.3euro.Palasot atsauksmes par šo veikalu tīklu,var izdarīt secinājumu,ka tas,ka krāpjas ar akcijas precēm,nav nejaušība,bet sistēma,jo augstākā vadība nekādi uz šo nereaģē .Skumji.Tas nav bizness,bet vienkārši savu līdzcilvēku apzagšana.