www.sudzibas.lv TOP Partika Slikts serviss

TOP Partika - Slikts serviss

Katru nedēļu sestdien, braucu ciemos pie mammas uz dagdu. Produktus pērku maximā vai nu topā. Maximā ir pārāk maz izvēles tāpēc bieži vien iepērkos topā. Bet jau sestdien, topā nav ne svaigas cūkgaļas, ne vistas gaļas, pārdevējs uz jautājumu, 'vai rīt gaļa būs? ', atbild: 'gaļas izstrādājumus atved tikai pirmdien, trešdien un piektdien. " bet pagaidiet, gribat teikt, ka visus gaļas produktus izpērk vēl piektdien, ka sestdien gaļas vitrīna ir tukša? Vai dagdā ir atkal deficīta laiki, un tikai pārdevējas un viņu paziņas var nopirk gaļu? Par tip top maizi mamma pat nav dzirdējusi un nereizi neredzējusi. Par ko vispār domā veikla vadība? Vai jūs uzskatat, ka tas ir normāli, kad cilvēkiem braucot uz dagdu jāved produkti līdzās no pilsētas?

I

V votevote 13.06.2017

H

V votevote 13.06.2017

Es dzivoju Ventspils novada un mums IR viens veikala.NE TOP. Galu atved Ari tikai pirmd.tresd.piektd.Un ja, visu izperk.Ja grib galu, tad taja diena ir janak ap 10 Rita un tur ir daudz galas.Cilveki, kuri strada taja pasa novada visu ari izperk Lai nebraukt uz pilsetu.Tas pats ar maizi.Ja man kaut Ko srochno vajag, es braucu uz pilsetu

Dainis 13.06.2017

Šeit acīmredzami ir saskatāmas smaga nozieguma pēdas, Top veikalu ķēde vēlas nomērdēt badā Dagdas iedzīvotājus, iespējams tā varētu kāda Sorosa shēma lai pakļautu Dagdas pensionārus verdzībā! :D

A Azik99 13.06.2017

Nu ja Jūs zinat, ka tur nav tā gaļa vai ko nu Jums tur vajag - loģiski, ka atvedat no kurienes braucat, nevis bļaujat te. Kur problēma?
Rīgas centrā Tērbatas ielā ir TOP veikals, kurā ir laba gaļa, bet arī tieši tāpat - ved kaut kādās tur dienās. Un ja Tu atnāc vakarā vai nākamā dienā, tad tur nekā nav! Jo cilvēki zin un izpērk... Nevar veikals paņemt vairāk, kā viņiem ir leduskapju vitrīnas.

Kolta 13.06.2017

Nevar īsti saprast no autora- vai pietrūkst gaļa vai gaļas izstrādājumi.

E es 18.06.2017

Pļaviņās mini topā arī viss tukšs ne gurķīša,ne tomātiņa...:-(