www.sudzibas.lv TOP Partika Slikts serviss

TOP Partika - Slikts serviss

Veikals Top Nameja iela 12 Jēkabpili. Labdien, vēlos vērsties ar sūdzību, kā nav iespējams apmeklēt Top veikalu sakarā ar vienu necenzētu pārdevēju, ļoti nepieklājīga/ brutāla apkalpošana no pārdevējas vārdā Dace. Nepatīkami ieiet veikalā, pie kases uzvedība nepiedienīga, agresīvi un nepieklājīgi apkalpo klientus, kā arī apsauc personu aizskarošos vārdos. Veikalu Top esam iecienījuši un tagad veikalu tīklu jāmaina jo iepirkties tādā vidē minimums nav akceptējams.

01.11.2022

Velvetpopstar 01.11.2022

Kādos tad nepiedienīgos vārdos Jūs nosauca? Varbūt Jūs pati izaicinājāt pārdevēju?

N Nllive 01.11.2022

Ja jau adresāts/ veikala kliente ir norādījusi, kad tika nosaukta personas aizskarošos vārdos, tad tik ir loģiski ka audzināta, pieklājīga vecuma sieviete nenorādīs Jums komentāros, precīzi, kā tika nosaukta vai aizskarta, es domāju jebkuram tas būtu pazemojoši sociālajā vidē to publicēt.
Kā arī ja darba ņēmēja, šajā gadījumā pārdevēja vārdā Dace, pirms iekārtošanās darbā apkalpošanas sektorā ir ņēmusi vērā vai kā minimums informēta kad pienāksies arī komunicēt
pat ar “grūtiem” vai “ problemātiskiem” klientiem, jebkurā gadījumā ja nervi netur vai personisko apstākļu dēļ ir problemātiski apkalpot / pārdot preci, tad manuprāt ir jāmaina profesija vai darba sfēra.

R RXX 02.11.2022

Šī sūdzība