www.sudzibas.lv TOP Partika Slikts serviss

TOP Partika - Slikts serviss

Tātad, šodien iepirkos TOP veikalā Liepājā, peldu ielā pa dienu
iekšā stūros ar ratiem un viena vienīgā eja kura tajā veikala ir bija piekrāmēta ar 3 olu lielām kastēm cauri ar ratiem izbraukt nevarēju!
Pateicu pārdevējai ka netieku cauri ar ratiem, viņa atbildēja, ka jā tā varētu būt, pateicu ka šis nav normāli un viņa pateica, ka jā!
Vai, jūsuprāt, attieksme no pārdevējas puses bija normāla? Sēdēt telefona pie kases var, bet normāli sakārtot kastes nevar.
Kā arī attieksme nav pilnīgi normāla pret klientu, sanāk ka ar ģimenēm šajā top veikala nav vēlama ja es tur nevaru pārvietoties ar ratiem?

29.10.2022

Good Intentions 29.10.2022

Normāla reakcija, nejau viņai tagad tur jaskraida un kaut kas jadomā.

M Mileikaso 30.10.2022

Ir ļoti daudz sūdzību arī Maxima , ka piekramets pilns
Pēc likuma ir jābūt platai ejai tik cik rati lai visi tiek cauri
Nevajag jau lai man skrien visu bīdīt malā aizgāju pa izejas pusi iekšā bet attieksme gan nav normāla

Good Intentions 29.10.2022

Varbūt nodos tālāk informāciju un nākošreiz prātīgāk nolikts, lai tiktu cauri.

G Gonzo23 29.10.2022

Nu bet viņa atbildēja uz jūsu jautājumu, ko jūs vēl gribat😅

Esam pateicīgi par Jūsu sniegto informāciju.
Mēs rūpējamies par mūsu klientu iepirkšanās pieredzi, tāpēc šī informācija mums ir ļoti noderīga.
No savas puses sazināsimies ar veikala vadību un vērsīsim uzmanību šai problēmai.