www.sudzibas.lv TOP Partika Slikts serviss

TOP Partika - Slikts serviss

Preiļu veikalā top jau kuru reizi sastopos ar situāciju, ka pie gaļas stenda ir jāgaida, kamēr kāds apkalpos 10-15min. Un vienmēr tā notiek tieši vienas sievietes maiņā. Tāpat notika šodien (20.09.2022) apmēram plkst.18: 00, jau kārtējo reizi gaidīju, kamēr viņa no kaut kurienes beidzot atnāks. Dažreiz viņa atnāk ar pilniem ratiem gaļas un apkalpo tikai pēc tam, kad visu sašķiros. Man ir jāgaida vēl 10-15minūtes, lai gan viņai mani apkalpot prasītu labi, ja 1 minūti. Šai darbiniecei vārdu nezināšu, bet apmēram 40 gadus veca un ar melniem matiem.

20.09.2022

P

P Paula p 05.07.2022
Slikta apkalpošana

Šodien iegāju veikala paņemu ko man vajag un piegaju pie kases. Pardevejas nav. Var laikam pat brivu ņemt ja nav. Veikala liels bardaks.

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022

M Mmmmm+334 12.08.2022
Krapsana

Kam vajag taromatus.ja tiek parkapts likums un TOP veikali par nodotam pudelem atsaka izdodt naudu,bet pieprasa pirkt preci?!un atlikumu izmet serkocinjos?

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2022

I Ieva233 20.09.2022

Pilnīgi tas pats! Cik reizes esmu gaidījusi 😡😡😡😡😡

P PatiesiibasMeka 20.09.2022

Tak uzšauj viņai ar cūkas karbonādes gabalu, nevis puksti internetos!

T taisnibascinitajs3 20.09.2022

Jā, labāk, lai gaļa stāv ratos siltumā, kamēr visus apkalpo un pēc tam sūdzēsieties, ka palika slikti no gaļas.

P pircejs2104 21.09.2022

Nu cerams,ka tādiem kā Tev arī paliks slikti! Gribētu redzēt Tevi,kad stāvi tur jau 10min un gaidi kamēr pavisam nesteidzīgi izkraus to visu vēl 10-15min, kaut gan tev vajag vienu gaļas gabalu,kas tiešām viņai aizņemtu maksimums 60 sekundes😉

Labdien! Esam pateicīgi par Jūsu sniegto informāciju. Lai mēs varētu veikt pārrunas ar darbinieci, lūdzam precizēt veikalu, kurā Preiļu veikalā tas ir gadījies.

P pircejs2104 21.09.2022

Labvakar, Preiļos uz Brīvības ielas 4.

Paldies! No savas puses sazināsimies ar veikala vadību un veiksim pārrunas.