LV RU
www.sudzibas.lv TOP Partika Slikta izturēšanās pret darbiniekiem.

TOP Partika - Slikta izturēšanās pret darbiniekiem.

Labdien. Situācija ir tāda, ka veikala top (Ludza, Raiņa iela 32) vadītāja ļoti necilvēcīgi izturās pret darbiniekiem. Vairākkārt, kad apmeklēju šo veikalu vēroju kā vadītāja visu pircēju un kolēģu priekšā pazemo pārdevēju. Vai tādas ir pieauguša cilvēka uzvedības normas? No malas tas izskatījās ļoti zemiski. Katru reizi, kad apmeklēju šo veikalu, rodas sajūta it kā esmu lauku veikalā... Vienmēr viņa kādam bļauj virsū. Ļoti daudzi cilvēki iet projām no darba tieši vadītājas dēļ. Un tas nav pirmais gadījums, kad esmu vīlies šajā veikalā. Man nav skaidrs kā šadi cilvēki var vadīt kolektīvu, un kā kolektīvs var izturēt šādu vadību.
Ļoti vēlētos lai jūs pārskatītu šīs vadītājas spējas vadīt kolektīvu, jo viņas emocionālais intelekts līdzinās 0.
Kā ideju varu piedāvāt emocionālā intelekta paaugstināšanas kursus. Emocijas atspoguļo mūsu personību un ikdienas komunicēšanas prasmes ar apkārtējiem. Spēja tās regulēt un nosūtīt ir vienas no pašām svarīgākajām kompetencēm 21.gadsimtā, tas ļauj labi strādāt, veiksmīgi komunicēt ar citiem, un, protams, saglabāt labu veselību.
Esmu ļoti vīlies, vairs šo veikalu apmeklēt nevēlos.

04.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

An

Komentāri (8)

Ma Martins 04.10.2019

Ak,dievs! Tici man veikals delj taa nebankrotes! Sedi badaa!

An anatolijs1583 04.10.2019

Runa neiet par veikala zaudējumiem,bet gan par cilvēcīgu attieksmi pret pārējiem, jo augsts amats nav cilvēka izglītotības rādītājs. Arī veikala labklājība ir atkarīga no vadītājas spējas saliedēt kolektīvu, nevis otrādāk, kā ir šajā gadījumā, kad kompetenti un ilgi nostrādājuši cilvēki vadītājas dēļ pamet darbavietas.

Ko KOTUSAKI 04.10.2019

Un ko, tev bija grūti pazemot to vadītāju visu pircēju un kolēģu priekšā?

Saivii 04.10.2019

meiteni no laukiem var iznjemt, bet laukus no meitenes-nekad!

Gr gribochek128 04.10.2019

Речь случайно не идёт о заведующей Сандре?
Если вы это про неё, то сразу понятно почему люди убегают с работы.  Мне очень не повезло, и выдалось с ней сотрудничать. Это человек с очень трудным характером, работать с ней просто напросто невозможно! Постоянные крики и истерики, упрёки в чём то, сыпались даже на самых спокойных и пытающихся ей всячески угодить коллег.
Спросить у нее что-то по работе все боялись,начинала психовать как ребёнок,и
бить руками по столу... Совершенно не воспитанная, видимо.
Да что уж говорить о своих коллегах... Поставщики боялись зайти в кабинет! Некоторые могли дать сдачи, а некоторые женщины выходили с кабинета со слезами на глазах... И это они видели её постоянно недовольное лицо не каждый день. ЭТО ВООБЩЕ КАККК, что за беспридел творится в этом магазине?! Куда смотрите вы, выше стоящее руководство?
Полностью поддерживаю Анатолия.

Tu Turkey901 04.10.2019

"Katru reizi, kad apmeklēju šo veikalu, rodas sajūta it kā esmu lauku veikalā..."

Tad jau viss ir kārtībā, jo veikals atrodas Ludzā!

Ma Martins 05.10.2019

Tieshi ta Latgola ir cuhnja!

Ko Komentētājs 07.10.2019

Šis vairs nav top!, tas ir Citrus.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes