www.sudzibas.lv TOP Partika Slikta izturēšanās pret darbiniekiem.

TOP Partika - Slikta izturēšanās pret darbiniekiem.

Labdien. Situācija ir tāda, ka veikala top (Ludza, Raiņa iela 32) vadītāja ļoti necilvēcīgi izturās pret darbiniekiem. Vairākkārt, kad apmeklēju šo veikalu vēroju kā vadītāja visu pircēju un kolēģu priekšā pazemo pārdevēju. Vai tādas ir pieauguša cilvēka uzvedības normas? No malas tas izskatījās ļoti zemiski. Katru reizi, kad apmeklēju šo veikalu, rodas sajūta it kā esmu lauku veikalā... Vienmēr viņa kādam bļauj virsū. Ļoti daudzi cilvēki iet projām no darba tieši vadītājas dēļ. Un tas nav pirmais gadījums, kad esmu vīlies šajā veikalā. Man nav skaidrs kā šadi cilvēki var vadīt kolektīvu, un kā kolektīvs var izturēt šādu vadību.
Ļoti vēlētos lai jūs pārskatītu šīs vadītājas spējas vadīt kolektīvu, jo viņas emocionālais intelekts līdzinās 0.
Kā ideju varu piedāvāt emocionālā intelekta paaugstināšanas kursus. Emocijas atspoguļo mūsu personību un ikdienas komunicēšanas prasmes ar apkārtējiem. Spēja tās regulēt un nosūtīt ir vienas no pašām svarīgākajām kompetencēm 21.gadsimtā, tas ļauj labi strādāt, veiksmīgi komunicēt ar citiem, un, protams, saglabāt labu veselību.
Esmu ļoti vīlies, vairs šo veikalu apmeklēt nevēlos.

04.10.2019

⛔️ 04.10.2019

Un ko, tev bija grūti pazemot to vadītāju visu pircēju un kolēģu priekšā?

Saivii 04.10.2019

meiteni no laukiem var iznjemt, bet laukus no meitenes-nekad!

G gribochek128 04.10.2019

Речь случайно не идёт о заведующей Сандре?
Если вы это про неё, то сразу понятно почему люди убегают с работы.  Мне очень не повезло, и выдалось с ней сотрудничать. Это человек с очень трудным характером, работать с ней просто напросто невозможно! Постоянные крики и истерики, упрёки в чём то, сыпались даже на самых спокойных и пытающихся ей всячески угодить коллег.
Спросить у нее что-то по работе все боялись,начинала психовать как ребёнок,и
бить руками по столу... Совершенно не воспитанная, видимо.
Да что уж говорить о своих коллегах... Поставщики боялись зайти в кабинет! Некоторые могли дать сдачи, а некоторые женщины выходили с кабинета со слезами на глазах... И это они видели её постоянно недовольное лицо не каждый день. ЭТО ВООБЩЕ КАККК, что за беспридел творится в этом магазине?! Куда смотрите вы, выше стоящее руководство?
Полностью поддерживаю Анатолия.

K Komentētājs 07.10.2019

Šis vairs nav top!, tas ir Citrus.

A Aivars33 24.10.2019

Zivs pūst no galvas. Arī tieši šajā Top es nekad nebraucu ,jo zinu to atmosfēru ,kāda tur valda.Tirgo vecus produktus,jo redziet Sandra liek,savādāk meitenēm pašām jāpērk ,ja nenotirgo.Pārdevējas vienmēr ierāvušās,nekad nesmaida ,nav laipnas.Es izvēlos labāk veikalu ar kvalitāti un jauku apkalpošanu.Mans ieteikums-mainiet vadītāju.Ludza ir maza pilsēta ,kur šo situāciju zin visa pilsēta.