www.sudzibas.lv TOP Partika Pirkuma apmaksa.

TOP Partika - Pirkuma apmaksa.

Esmu ļoti vīlies Limbažu Top (Rīgas Iela 23A) veikala vadībā, jo inkasāciju veic ap pulkstens 19: 00 (iespējams pat ātrāk) . Kā normāli strādājošs cilvēks, pēc darba, dodoties uz veikalu iepirkties, es nevaru iegādāties preces ar skaidru naudu, kas lielāka par 50 € banknoti, tas vienkārši nav iespējams, jo kases ir tukšas, un naudu kasieres nevar izdot...

29.05.2019

Ch

_b _Barons_ 29.05.2019

Ja jau esi tik strādājošs, tad kāpēc ne centa bankas kontā nav? Vai bankas karti nelieto jo nodokļus nemaksā?
Beidz nu raudāt. Nevienam nav tav 5,7 iepirkums ar 50 jamaina.

Tu Turkey901 29.05.2019

Taras pieņemšanas punktā tā ar viņu norēķinājās, ar vienu veselu 50 Eiro banknoti, mērgļi!

Life is life 29.05.2019

Tāda tipa veikalos kā Top galvenie apmeklētāji ir bezdarbnieki, pensionāri un studenti, viņiem laika pietiek

Tu Turkey901 29.05.2019

Ja tā ir normāla prakse un ikdiena, tad pie tā ir jāpierod, tas ir jāpieņem un ir jāsamierinās ar to!

" es nevaru iegādāties preces ar skaidru naudu, kas lielāka par 50 € banknoti" - - - Katru dienu?..

Cr critical thinker 30.05.2019

lielāka par 50? tātad simtnieks. interesanti, interesanti, ka ar simtniekiem vazājies. tas nu tā.
bet tā -- no simtnieka jau būtu jāvar izdot gan.

"ar skaidru naudu, kas lielāka par 50 € banknoti," - 60 jeb 75 eiro banknote?

Ventilators 30.05.2019

IR izgudrotas norēķinu kartes. Ar to tik ērti norēķināties, iedomājies? Iesaku pakonsultēties ar kādu banku.

Tu Turkey901 30.05.2019

Aplokšņu algas katrā otrajā darba vietā normāla prakse!