www.sudzibas.lv TOP Partika Netīrs veikals, nekopti un nepieklājīgi darbinieki

TOP Partika - Netīrs veikals, nekopti un nepieklājīgi darbinieki

Sūdīgs veikals. Veikals kā cūku kūts, pārdevējas ļoti rupjas un nepieklājīgas. Veikala darbiniekiem vadītāja liek pirkt vecu preci, lai nemestu ārā un vadītājai būtu ienākumi, jo kasē nauda netiek likta. Vienā maiņā strādā pāris darbinieki un dara visu, mazgā grīdas, tīra pagalmu, miskastes, otrā maiņā strādā vairāk darbinieki un neko nedara, ne savāc telpas ne pēc sevis wc izmazgā-viss bardakā, jo vadītājas draudzene un radiniece var slinkot. Pati vadītāja kā no meža staigā - bļaustās ar savu sapuvušo zobu muti, kasās itkā būtu kašķis, ļoti pretīgi iet tādā veikalā. Nomainiet to mērkaķu baru pret glītām, koptām un pieklājīgām sievietēm, kuras nesmird pēc lētām cigaretēm.

10.05.2022

B Bez vārda vārds 10.05.2022

Jūs gan esat pretīga. Itkā pašai implanti zobu vietā salikti būtu. Ko velcies tajā veikalā? Ej citur. Šitādas vajadzētu aiz matiem pa veikalu izvazāt un tad paskatīties kā sprēgāsi. Atradusies skaistule.

S Stepanovs69 11.05.2022

Man ir aizdomas, ka netur ierakstijāt.

Good Intentions 11.05.2022

Mans ieteikums tomēr saprast, ka nekas nemainīsies un iet garām tam veikalam.

Good Intentions 10.05.2022

Iestājies darbā - parādi klasi!

S Stepanovs69 11.05.2022

Par to būtu jāatbild cilvēkam, kurš ir iestājies amatā, kuram ir jāizpilda darba pienākumi, taču šajā gadijumā laikam jāvaino personāla daļa par nekompetentu rīcību, nekompetentu darbinieku izvēlē!

Good Intentions 11.05.2022

Lielākas izredzes aiztasīt to bodi ciet nekā atrast sakarīgus darbiniekus. Glītas, koptas pieklājīgas sievietes, kuras nesmird pēc lētām cigaretēm nekad nestrādās līdzīgas iestādēs.

Good Intentions 11.05.2022

Visu cieņu jebkura profesijā strādājošam cilvēkam, bet stabili, ka samaksa maza un cilvēku izmantošana varu derēt ir augstā līmenī, ja pa maxima un rimi tas ir dzirdams.