www.sudzibas.lv TOP Partika Nepieklājīga uzvedība no veikala vadītājas Gunitas

TOP Partika - Nepieklājīga uzvedība no veikala vadītājas Gunitas

Liepas pagasta top! Veikala strādā ļoti nesolīda veikala vadītāja Gunita, kura atļaujas pret saviem darbiniekiem pielietot bosingu - tas ir, priekšnieka slikta izturēšanās pret padotajiem, izmantojot tikai viņam piederošu varu. Tas ir psiholoģisks terors, ko izraisa viņa nespēja veidot un uzturēt lietišķas attiecības, atstājot darbiniekiem interpretācijas brīvību par uzņēmuma mērķiem un uzdevumiem. Turpretim, vadītājs šos interpretācijas rezultātus vērtē atšķirīgi pat vienādās situācijā, nevienlīdzīgi novērtējot savus padotos. Kad pajautāju, vai viņa apzināti nodarbojas ar bosingu? , atbildēja apstiprinoši kolēģes klātbūtnē, ka jā!
Kā ari pret klientiem ir nepieklājīga un pat agresīva, situācija: vecs cilvēks ienākot veikalā nav uzvilcis masku, veikala vadītāja ar agresīvu žestu parāva sievieti aiz rokas un uzbrēca, kāpēc nav maska uz sejas, kur varēja tak, pieklājīgi apjautāties, kāpēc nav šīs maskas un ka nākamreiz būtu vēlams ierasties ar to.
Darbinieki viens pēc otra aiziet no darba šīs ne kompetentās un neētiskas personas dēļ.

08.12.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Komentāri (2)

B Buhariks 09.12.2020

Izvērtējot visus subjektīvos aspektus ir noskaidrot, ka labākais līdzeklis pret bosingu ir kunilings

E epson 12.12.2020

"Vara, kas demonstrē varu, nav nekāda vara, bet vājums."

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes