www.sudzibas.lv TOP Partika Nelaipna apkalpošana!

TOP Partika - Nelaipna apkalpošana!

Labdien. Rakstu sūdzību par nelaipnu pārdevēju vārdā: Laura Andersone, Auces “TOP” veikalā. Ļoti slikta attieksme pret pircējiem, vienmēr neapmierināta un nelaipna. Gribēju piebilst, ka tā nav pirmā reize! Pirku košļājamās gumijas 10€ banknotē, blakus man stāvēja mana draudzene, ar kuru tikko veikalā satikos (pirkos pēc viņas) , pretīm saņēmu ļoti nepatīkamu frāzi no šīs pārdevējas: “Kas nevarējāt maksāt kopā ?” Man ir jautājums - Vai tiešām cilvēkam , kuru tikko satieku veikalā ir jāmaksā par manu pirkumu ?
Otrs gadījums notika nupat 28.11.2020 , cilvēks stāvēja pie kases lai samaksātu par pirkumiem, kamēr cits klients norēķinājās un atkal šī pati pārdevēja izteica nepatīkamu uzbraucienu: “Ievēro divu metru distanci , nav ko skatīties apkārt. ” Labi-varbūt cilvēks nebija ievērojis to distanci , bet vai tiešām ar tādu toni tas bija jāpasaka ? Varēja taču mierīgi PALŪGT to izdarīt. Kā jau teicu -nav pirmā reize , TIEŠI NO ŠĪS PĀRDEVĒJAS. Ir pat nepatīkami iet pirkties, redzot , ka pie kases strādā tieši viņa. Neuzskatu, ka tik nelaipnai pārdevējai ir jāstrādā šādā vietā!

28.11.2020