www.sudzibas.lv TOP Partika Nekvalitatīva pārtika

TOP Partika - Nekvalitatīva pārtika

Cēsu top veikalos tirgo garšīgas, bet nekvalitatīvas pankūkas ar pildījumiem. Nav pat runa par to, ka 3× zem biezpiena pankūku nosaukuma ir pārdotas siera vai gaļas pankūkas, pēdējais "piliens" bija izkritusi mākslīgā skropsta biezpiena pildījumā. Bērniem tagad trauma (pretīgums) uz visām veikalu pankūkām!

31.08.2020

E

Paradeez 31.08.2020

ko nu tagad darīt, jāved bērni pie psihologa

Tad saplūc vairāk skropstu un izmētā pa visiem saldumiem, būs vismaz kaut kāds labums no traumas.

"Bērniem tagad trauma (pretīgums) uz visām veikalu pankūkām!" - Cik briesmīgi, tagad nāksies pasūtīt restorānu pankūkas, jeb iemācīties tās cept pašiem, tikai jauzmanās nepiededzināt, citādi bērniem būs trauma (pretīgums) uz vecākiem.

O OOOOOOOoo 31.08.2020

Haha mēs savā bērnībā ne vien tik skropstas ēdam, arī zemi ēdam, lapas un ko tik vēl ne.