LV RU

TOP Partika - Ne

Lasāmviela šodienai.

Izrādās, ka ne tikai mūsdienu jaunatnei, bet arī gados vecāki cilveki var būt ļoti zemiski un bez cilvēciskā faktora. Man šis ilgi krājās un domāju ko lietas labā darīt. Tad nu arī mans stāsts. Pusotru mēnesi nostrādāju liepājā, pārtikas veikalā "top", kāpēc aizgāju no šī darba? Jo vadītāja nebija iepazīstināta ar tādu lietu, kā cilvēciskais faktors. Mans tētis, apmēram divus gadus cīnījās ar vēzi, un nu dieviņš tā bija nolēmis, paņemt viņu pie sevis, bet pirms tas viss notika, ārsti mūs jau brīdināja, lai pavadām pēdējās dienās kopā ar tēti, jo viņš kuru katru mirkli var aiziet, tā arī nolēmu darīt. Nolēmu svētdienas dienā piezvanīt savai veikala vadītājai un pateikt to, ka nu mana ģimene man ir svarīgāka un esmu tai šobrīd vajadzīga, tāpēc jautāju vai varu tikt pie pāris brīvdienām lai varētu pavadīt laiku ar tēti un ģimeni uz ko es saņēmu pārmetumus, jo redziet, man, sēžot slimnīcā, tač neviens nemaksās. Viņai neesot neviens ko manā vietā ielikt, man esot jāiet un jāstrādā. Tajā momentā es biju šokā. Vai tiešām, ja kādam no viņas tuviniekiem būtu sanācis tieši tāpat kā man, vai tiešām viņa sēdētu veikalā un mierīgu prātu varētu pastrādāt? Vai tiešām man bija jāiet uz darbu un jāgaida kuru katru brīdi zvans, ka mana tēta vairs nav? Tā ir vienkārši cūcistiska attieksme pret savu darbinieku. Nākamajā dienā aizgāju un uzrakstīju atlūgumu un labi ka tā, jo ja nebūtu tā darījusi, bet gan gājusi strādāt, tad nebūtu paspējusi atvadīties no tēta un visiem laikiem... Tagad kad tur vairs nestrādāju, meklēju sev jaunu darbiņu, un savā cv, kā pēdējo darba vietu esmu ielikusi veikalu "top" un tikai viena no firmām, saņēmās un man atbildēja " darbu nevaram piedāvāt, jo dzirdam sliktas atsauksmes. " izrādās, ka tā pati veikalā vadītāja visiem runā apkārt, ka esot mani atlaidusi, jo es neejot uz darbu. Nē, es pati, savām rokām uzrakstīju atlūgumu, lai nekad mūžā man nebūtu jāskatās sejā tik zemiskam cilvēkam. Publisks fuj...

06.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

B

Komentāri (11)

V Vajātājs 13.02.2019
Saucēja balss tuksnesī, sūdzību pilns bet tik 1 izskatīta

Vienalddzības kalngals! Kautkāda nauda nāk, labi.

Saivii 06.06.2019

Liidzjuutiiba jums. Vai vareeru vadiitaajas vaardu un uzvaardu luudzu? Lai arii citi neuzkjeraas. Un atcerieties,ka karma savu darbu izdariis.

ramona 06.06.2019

No vienas puses var saprast, ja nav darbinieku un paziņo pēdējā brīdī. Esmu bijusi tādā situācijā, bet reaģēt vajag adekvāti. Un dot pēc tam sliktas atsauksmes? Nesmuki!

И вы ещё возмущаетесь? А ведь святая обязанность согласно латышскому менталитету - это сделать ближнему гадость! И в чём я мог убедиться, делать пакости вы впитываете с молоком матери. Типичная ситуация в рижском городском транспорте: парень уступает даме место со словами (по-русски) "Садитесь, пожалуйста!" И что парень слышит ответ? Дама с милой улыбкой произносит: "Paldies, krievu CŪKA..."
Занавес!

Кстати, дама не учла что парень отлично владеет латышским...

И вы ещё возмущаетесь? А ведь святая обязанность согласно латышскому менталитету - это сделать ближнему гадость!

И в чём я мог убедиться, делать пакости вы впитываете с молоком матери.

Типичная ситуация в рижском городском транспорте: парень уступает даме место со словами (по-русски) "Садитесь, пожалуйста!"

И что парень слышит ответ?

Дама с милой улыбкой произносит: "Paldies, krievu C...A..."
Занавес!

C...A = свинья

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes