TOP Partika - Krāpšana

Ļoti bieži Valdlauču topā uz kasses notiek cilvēku krāpšana. Šodien bija tas moments kad es vairs nevaru klusēt. Tas nebija 0.10 centi. Vienmēr krāpšanas summa ne mazāk kā 0.99 centi, bet bija 2.82 € arī. Šodien no 4 pozīcijām par vienu bija paņemta dubultā summa un pielaista viena kļūda. Cenšos neapmeklēt šo veikalu. Ar cieņu, pircēja.

Dainis 04.09.2018

Vienreiz jau biju pacēlis tēmu par lielveikalu ķēdes Top un Sorosa plāniem paverdzināt Dagdas pensionārus ar ''netīrās maizes'' shēmu, acīmredzot šis ir kāds otrais etaps, vai arī pieļauju, ka kasiere vienkārši kļūdījās un jums vajadzētu aiziet uz veikalu un palūgt atgriezt jums naudu, nevis bezjēdzīgi činkstēt internetā, ka viena no lielākajām Latvijas lielveikalu ķēdēm apzināti cenšas no jums noziedzīgi izkrāpt naudas līdzekļus 99 centu apmērā :D

Baidos, cienītā, ka jūs nodarbojaties ar apzinātu, publisku neslavas celšanu. Vadoties pēc jūsu iesniegtā čeka, redzams, ka neviena prece nav iesista dubulti. Un kļūdās pat datori, ne tikai pārdevēja, kura tikai nepilnu nedēļu strādā veikalā.
"Cenšos neapmeklēt šo veikalu." - turpmāk būs jācenšas labāk!

S Sonndra 21.04.2022

Katrs cilvēks var kļūdīties! Un datori vispār var sataisīt tādas kļūdas, ka Jūs pat iedomāties nevarat! Es pārzinu datorus, tāpēc varu spriest!