TOP Partika - krāpšana

Reti ienāku šaja veikalā , pastaigajoties ar suni , isak sakot ir kameras 10.01.2017 ap plks 21:45
pardeveja jauna ,blondiem matiem ieskaitija vairak neka biju nopircis un pēc , šī gadījuma sapratu , kad iepriekšejas 2x nevis biju naudu pazaudējis , bet šis veikals man to palīdz! Sakot kad es nemaksāšu tik daudz , bija liekas vardu parunas , beigās , a jaa laikam kautko nepareizi uzspiedu :D kādā veidā ja skeneris iet caur lenti lol:D ārprāts visos galos mēģina apist tas tiešam nav normāli! Pagriezas uz otru pusi un dzēra savu dzeramo , lai neredz seju :D:D:D skataties kameras , ja domajat , kad meloju un visas jaunas jums tur zin kaa to dariit , ieprieksejaa vispar apzaga veikalu :D

Papildināts elvijs1234 11.01.2017

nakamreiz iešu ar kameru un .sūtīšu uz beztabu!

E

WTF? Šo tekstu suns rakstīja, vai?

C Chelsey 12.01.2017

Šausmas šausmas! Būtu vismaz konkrētā veikala adresi norādījis! Pajoliņš.