TOP Partika - Krāpšana

Trešo reizi pēc kārtas tieku apšmaukta jūsu veikalā, 2 reizes tāpēc ka norādīta nepareiza Cena plauktā un pie kases iesita ko citu, kas bija arī vienam produktam šinī reizē ko lūdzu izņemt ārā no pirkuma, bet šoreiz par otru preci atrāva nervu, nocenoto preci iesita pa pilnu cenu uz ko es aizrādīju un uz ko pārdevēja atsaucas - a ja viņš ir nocenotas produkts un tāpatās beigās atbraucot mājās pārskatot čeku produkts tika iesist pa linu cenu, protams runa iet tikai par 1,15 eiro starpību (iepriekšējās reizes tā bija 3,20 un 1,57) , bet tāpatās ļoti kaitinoši, ar citiem jūsu veikaliem nav nekādu problēmu bet tieši šinī vairāk nemēģināšu iepirkties!

13.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Komentāri (2)

S Stepanovs69 14.05.2022

Jā, Saulkrastu Topā vairākkārt esmu manījis tieši šo pašu variantu, bez tā -vairākas reizes ir sanācis,ka it kā netīšām pārdevēja iesit kasē preci dubultā, un kopš tā laika vienmēr ņemu čekus. Vienā konkrētā gadījumā pārdevēja (Olga, ja nemaldos) pieturēja čeku, uzlikdama tam virsū roku, protams, ka paprasīju, lai dod man čeku. Un protams, atkal bija iesista prece dubultā, lai vēlāk varētu noņemt naudiņu no kases ar čeka labojuma palīdzību un iebāztu sev kabatā.

Paldies par Jūsu atsauksmi. Lai izvērtētu Jūsu komentāru, mums nepieciešama informācija, par kuru no veikaliem Jūs rakstāt. Precīzāku situācijas aprakstu varat sūtīt e-pastā uz [slēpt]@toppartika.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes