TOP Partika - Krāpšana

Sveiki, labu vakariņu mani mīļie letiņi!
Šo sūdzību man ir emocionāli grūti rakstīt, jo es kā brīvs latiņu tautietis tiku aizskarts un aizvainots! Tātad sāksim ar to ka man nekad nav patikuši tie ''eiro'' reāli, padomā, letiņu monētas bija tādas Smukas un mīkstas un uz 2 letiņu kapeikas bija smuka goča ar baltiem plankumiņiem. Es nevaru saprast cik ir tie eiri un cik tie centi, es tikai zinu cik in kapeiku žūksnis.
Pie šī glaunā miesta es vēlējos iegūt braucamo: zaļo bolta skūču. Bet kā izrādas ka tas tur neesot. Es biju šokēts uzzinājis šo bēda vēsti, jo mans čukčuk bānis jau izbraks pēc piecām minūtēm un man ir obligāti jāpspēj. Savādāk es nepaspētu ierasties pie savas godalgotās mātes kurai man bija uzdevums nodot seksīgās zeķu biksītes uz svētkiem, es nevaru aļauties nokavēt šo svēto pasākumu! Tad pēkšņi man garām pabrauc zaļais skūča un es uzreiz metos tam virsū kā lācis pēc medus poda. Tad šis tips kurš uz tā bija jājis sāka rēkt krievu valodā, bet man tie stulbie krievi riebjas nevaru tos izturēt. Es tam ķēru ar zobiem kājā, neesmu jau kanibāls bet sagribējās tā vecā kraņča gaļas kumosu. Viņš nogāzās no saviem tievajiem kātiem, un es uzreiz ķēru nagos to zaļo braucamo. Un pilnā jaudā rāvu prom bet šis man dzenās pakaļ kā naidnais vilks, dažus soļus vēlāk tas nolikās uz trotuāra un atsita savu kreiso deguna nāsi, es vēl paspēju ielikt jūtubītē, mani tur sauts tā pat kā šeit. Kad biju aizjājis pie sliedēm ievēroju ka čukčukbānis (tieši manējais) jau izdomāja joņot prom. Es biju tik nikns ka to bolta jājamo palidināju tuvākajā Dīķi. Pateicoties topa būdiņai par braucamo nozagšanu lai tāds tips kā es nevarētu drāzt pa pilsētu. Par to ka viņi man šādi nodarīja es pārgulēju uz to palodzes. Didrihsone varēja noziedot vairāk braucamos Daugavpilī. Bet nu tādas tās krievietes ir.
Ar cieņu!
Zigis Muns (vietējais žaga) .

17.03.2022