www.sudzibas.lv TOP Partika Bojāti zobiņi

TOP Partika - Bojāti zobiņi

Sveiki mani mīlīši.
Šoreiz sūdzība būs gan par personu gan par iestādi. Sāksim ar to ka tajā instagram platforma redzēju ka tā miss Didi hlopsē iekša kaut kādu saldējumu nu un teica ka esot baigi labs, ka ieraudzīju šo storij uzreiz skrēju uz tuvāko topa būdiņu pēc šī garduma ko Miss Didi bija hlopsejusi iekšā. Nu ja atradu bet johaidi kāda Cena gandrīz 2 eiri nu labi nekas paņēmu aiz zoba šo gardumu un gaju pie kases. Kad nonācu pie Letes tur uz manis lūrēja ar šķību aci, es biju šokā tas taču pats nauris didris. Viņš reāli 'telo ka tam ir dziļš naudas žūksnis, patiesība tas tips strādā topa miestā pie Krievijas kā kasesvīrs. Kad tas noskanēja manu hlopsējamo kārmu teica "pozalusta dva evra", es vispār nesaprotu ko tas varētu nozīmēt tāpēc iedevu tam 5 baksu zaļo papīru. Tad gejs atdeva tikai 2, es sāku aurot lai nuka atdod naudu vai šim purnu piedauzīs. Tas sācis raudāt un iedeva atlikoso 1 naudu. Tad pēkšņi pa topa durvīm iegāzās liela goča, tai vecenei bij reāli tik plata ka knapi pa durvīm ielīda. Es kā nobijos no tādas masas ka aizlaidos prom. Tad atradu klusu vietu kur nebij neviena gopņika blakus uz klusām atplēsu vaļā to plastsmasu. Daugavpilē daudz sīkie pizģuki zog visu kas labs un tie ar savām geju lūpām visu grib aplaizīt. Nu kad es to dabūju āra tas bij tik smukins un ar skaistu šokolādīti pa virsu, pat sāka mute tecēt sieči nevarēju novaldīties un nokodu gabsi. Auuuu tas ciets kā akmens 3 zobi izkrita un sāpes neiedomājamas. Tagad lai tas bagātais didihsons atmaksa man zubņiku. Tie suņi pa manu naudu iztērēja un aizbrauca uz dominikām un lika tik seksīgas bildītēs, bet nu Skaisti gan nu tie izliekumi. Bet tas gejs ir sīks pizģuks es māku sievieti labāk apmierināt kā tas mežonis. Tagad paķēru bolta skūču un laidu uz mājām kā nekā sieva un 5 mazie ziguči gaida. Cerams ka sieva neiebildīs ka man zobu nav, nevarēšu vairs košļāt kotletu.
Ar labu dienu (vietējais ''žaga'')

05.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (1)

Good Intentions 05.04.2022

Man pietika ar vārdiem mani mīlīši un instagram platformu. Man vienaldzīgi, kas un ar kādām acīm uz tevi skatās nēesi jau nekādā firmas veikalā. Priekš cilvēka kurš nezin svešu valodu, ļoti labi uzrakstīji. Nepiesārņo piesārņoto un labāk raksti grāmatu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes