www.sudzibas.lv TOP Partika Bojajums, Puvums

TOP Partika - Bojajums, Puvums

Labrīt. Šodien iegādājos Bio Krievijas sieru top veikala, kuru apmeklēju lojāli jau gadiem, un gandrīz nekad bav bijušas problēmas. Šodien notika kas nepatikams, nopirku sieru uz akciju, no €1, 29 uz € 0.99, Liepājas veikala kas netālu kurmajas prospekta. Un pēc stundas iedevu savam 2 gādniekam, un draudzenes 2 gadus vecam bērnam. Biju atvērusi tikai augšdaļu kad devu to bērniem, tad atverot līdz galam tik ieraudzīju ka siers kārtīgi sapelējis, un termins ir tikai līdz nākamajai dienai. Loti uztraucos vai bērniem nebūs ēdiena saindēšanas, ar tricosam rokam mēroju 30 min celu atpakaļ lai paziņotu veikalam un so sieru pārbaudītu un izņemtu no plaukta lai citiem tā negadas, isti atvainošanos nesaņemu (un protams tā nav pārdevēja vaina) ari 99 cents atpakaļ neprasīju, bet ārzemes attieksme ir citāda un mums lv vel ir daudz ko macities.. Paldies ka izlasijat. Ar cienu, bijušais klients, Kristine Pudane un mazais.

Visai nepatīkams atgadījums, taču visvairāk kaitina sūdzībā minētās nodrāztās frāzes: "arzemes attieksme ir citada", may be tinies uz tām ārzemēm un miers, un vēl nodrāztākais "bijusais klients". Kas tu par klientu, ja tāds starpgadījums, kas visticamāk nav pat veikala vaina, tevi automātiski padara par "bijušo"! Pēc zolitūdes traģēdijas simtiem tādu "bijušo", kuri, ar putām uz lūpām, solījās nekad neapmeklēt šo veikalu tīklu, tagad cītīgi papildina viņu apgrozījumu un štancē šeit sūdzības. Un šeit lv, ir latviešu valoda, un tajā ir pieturzīmes, garumzīmes un mīkstinājuma zīmes!