TOP Partika - Bojājums

Nopērku jogurtu. Taisu vaļā un tur hops dzeltens brìnums. Vakar arī nopirkām mandarìnu - tāda skābuma piegarśa. Tāda sajùta,ka vecākās lietas pērku,kas ir pieejamas. Ļoti nesmuki. Gurķiem marinētajiem arì nav piegaršas kā arī pārdevēju attieksme dažreiz vakaros tāda aptuveni. Ko tu te meklē. Ej prom

C critical thinker 25.01.2018

vai tad tas slikti, ja gurķiem nav piegaršas?

S satraukta māmiņa.. 25.01.2018

Pārdevēja vai veikals taču neražo to jogurtu vai neaudzē to mandarīnu vai gurki.Tur jau pie ražotāja jāvēršas, bet diezvai kautko panāksiet! !

Dainis 26.01.2018

Esmu dzirdējis, ka veikalu ķēde top, bijušos darbiniekus pārstrādā jogurtos, šis izskatās pēc noliktavas darbinieka Vitālija, bet tā droši nevar pateikt.

veesaa007 27.01.2018

Nopērkot vienu mandarīnu, nevar spriest par daudziem citiem. Varbūt tieši šim vienīgajam mandarīnam bija tā skābuma piegarša, bet pārējie būtu ar salduma piegaršu. Tuvumā nebija tā marinēto gurķu burka? Varbūt tās piegaršas sajaucās?