LV RU
www.sudzibas.lv TOP Partika Sliktā vadības attieksme

TOP Partika, A/S LPB - Sliktā vadības attieksme

Vēlētos vērst uzmanību uz A/S LPB "top!" veikalu tīklu. Kā jau tas ir zināms, šim pārtikas tīklam nav nekad bijusi spīdoša reputācija, bet šoreiz runa ir par tirdzniecības direktori A/S LPB Vinetu Priednieci. Šī persona uzskata, ka pareizākā vadīšanas forma ir diktatūra. Saku to, jo savs viedoklis šijā uzņēmumā nedrīkt pastāvēt. Pastāv tikai viens viedoklis un tas ir Vinetas. Līdz ar to, saprotat, kas notiek tad, ja darbiniekam ir savs viedoklis jebkādā jautājumā. No šī darbinieka vienkārši atbrīvojas, mēģinot, protams, rast dažādus citus "iemeslus" kāpēc. Un būs vienalga, vai tu esi strādājis šijā uzņēmumā 3 mēnešus vai 10 gadus. Darbinieki ir tikai naudas taisīšanas mašīnas ar ļoti zemu samaksu un pilnībā neatbilstošiem darba apstākļiem. Vineta Priedniece uzskata, ka balss neadekvāta pacelšana uz darbiniekiem ir normāla un tā tiek parādīta viņas autoritāte. "top!" vadību Rīgas birojos ieteiktu izvērtēt šīs personas psiholoģisko stāvokli un stresa noturību, kā arī atbilstību savam ieņemtajam amatam. Darba meklētāj, ja tevī ir palikusi kaut mazākā kripatiņa pašcieņas, neej strādāt A/S LPB.

Komentāri (2)

Милочка! А времена социализма закончились с момента развала СССР и упразднения Латвийской ССР! Вы хотели Brīvu Latviju? Хотели! Получили? Получили! Ну теперь то что вас не устраивает? Сейчас босс царь и Бог на Земле! И не вам решать что ему делать! ХВАТИТ ТУТ СКУЛИТЬ! Когда идёт на выборы (не важно в Сейм или местные органы) о чём думаете, когда голосуете за откровенных мошенников, которые ещё и на службе у местной БРАТВЫ?..

AndronMc 24.10.2017

Cik tad Līgiņai gadiņu? 12?
Neprot atlūgumu uzrakstīt?
Tekstā jāraksta "Lūdzu atbrīvot no darba pienākumiem, sakarā ar neiederēšanos sliktā kolektīvā!"
Kad tas nonāks Liepājā pie lielajiem bosiem - izdrāzīs to vadītāju.
Bet tas ir tikai gadijumā ja tiešām vaina ir veikala vadītājā, nevis pilnīgā sliktā darbiniecē kurai negribas strādāt, un smadzene knapi pietiek feisbukā kaķu bildes skrollēt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes