www.sudzibas.lv TOP Partika Par pārdevējām. Nelaipnību pret bērniem

Top - Par pārdevējām. Nelaipnību pret bērniem

Sveiki. Es vēlos pat jautāt kāpēc Talsos Kārļa Milenbaha iela 4 pārdevējas nevēlas no bērna pieņemt Melnās kapeikas. Saka ka tādu naudu neņem. Pret bērnu izsaka ari nesmukus komentārus. Piemēram Saka ko skaties gribi kauko nozagt. It sevišķi šini citro. Citos citro ir laipnas pārdevējas. Ari gadījums ir bērns iet uz veikalu bet pārdevējas tur pat pie durvīm pipe un netaisās iet un apkalpot bērnu, bērns stāv un gaida ka Dāmas beidz pīpēt. Uzreiz dodas pie kases pat nenomazgā rokas. Vēlos lai šim citro pasekojat. Tani paša laikā dzērājus apkalpo bez problēmām. Risiniet šo problēmu ja ne vērsīšos pie bez tabu. Jo bērns ejot uz šo veikalu ir traumēts. Ar cieņu.

K

B Bez vārda vārds 20.06.2022

cik jūsu zīdaini ir viegli traumēt... vai, vai, vai...

K Klēr 20.06.2022

Nu bet ja jums ilgstoši ir šāda problēma, tad jau jūs speciāli tracinat bērnu viņam liekot regulāri iet uz to citro kur " ir nelaipnās pārdevējas" aizejat jūs viņa vietā, neredzu kur būtu problēma, bērns jūs pagaidītu ārpusē vai kopīgi aizejat uz turieni. ( Cilvēkiem drīkst arī būt pārtraukumi ja, neesat to dzirdējusi ) nu ja viņa ietu mazgāt rokas uzreiz kā redz, ka ir klients veikalā tad tādi kā jūs 2x vairāk uzrastos un rindā stāvētu un gaidītu. Viņa atnāca un apkalpoja jūsu bērnu. Pēc kā jūs liecinat, ka cilvēks ir alkoholiķis? Sēžat viņiem blakus un vērojat ?

K kadiķis055 20.06.2022

Ja vinš ir pilā tad tak vinš ir pila.Es nemineju alkoholikis,to neteicu.Un tas gadijums tik nesen irka no berna negrib nemt melnos santimus.Izlasat un tad rakstāt jo es neteicu alkoholicis

K Klēr 20.06.2022

Nu jā mūsdienās pēc jūsu teiktā (dzērājs )var būt jebkurš laba jums loģika!

K Klēr 20.06.2022

Santīmi bija jau krietnu laiciņu atpakaļ tagad tos sauc par centiem.

A absk12 20.06.2022

Tik gudri sūdzības mākat atrast un zināt par Bez Tabu, bet savas domas - notikušo rakstāt šausmīgi. Varbūt vajaga pamācīties, tad saviem bērniem šo to iemācīt un tikai tad sūdzēties par citiem.

RAMONA👀 21.06.2022

Pārdevējiem ne visai patīk bērni. Pērk maz, dod sīceni, veido rindu. Mani nemaz neizbrīna, ka bērns tiek "izēsts" no veikala. Būs mazāk kapeikas jāskaita, rinda ies ātrāk uz priekšu un varēs uzpīpēt.