www.sudzibas.lv TOP Partika slikta apkalpošana

TOP mini Ulbroka - slikta apkalpošana

Praktiski vienīgajā veiklā Ulbrokā ir dažas ļoti nelaipnas pārdevējas. Šķiet viņas nezin nedz vārdu labdien, nedz lūdzu. Var stāvet savā starpa un klačoties nepievēršot rindai, kas izveidojas pie vienīgā gaļas stenda, ne mazāko vērību... Veikala vadību šķiet nemaz neinteresē kādi darbinieki pie viņiem strādā... Nevēlos nevienu saukt vārdā, ceru viņas pašas nojauš kuras tās varētu būt un labos savu izturēšanos pret pircējiem.

E

L Linda 07.12.2010

Pilnīgi piekrītu, personāls ļoti neprofesionāls, attieksme pret klientiem zem katras kritikas.

A aliko 31.10.2011

vadiitaju sauc kristine tone!!!

T TOP 31.10.2011

Laikam jau veikalu TOP īpašnieka prasība ir-obligāti darbā pieņemt nelaipnas un īgnas darbinieces.Pārāk bieži par TOP veikalu darbiniecēm ir rakstītas sūdzības un no dažādām Latvijas pilsētām.Kauns šim veikalu tīklam.

N neitrālā 31.10.2011

IR DAUDZ SVARĪGĀKI DZĪVES MOMENTI, KURUS VAR PIEVIENOT SŪDZĪBAI.ĀRPRĀTS, MOŠ KATRAM KLIENTAM VĒL PIRKUMU LĪDZ MAŠĪNAI AIZNEST.? Nu pārdevējas, man liekas, ka arī cilvēki... tagad klienti ir dusmīgi, agresīvi dzīve tāda pienāca...