www.sudzibas.lv TOP Partika Patstāvīgi tirgo vecus žāvējumus

Top Mārupe tirgo sia G.A.L gaļas produktus - Patstāvīgi tirgo vecus žāvējumus

Parasti nerakstu sūdzības aizeju uz veikalu (ir jau iets un teikts)pasaucu atbildīgo personu, bez skandāla nokārtoju izsaku pretenziju utt, bet 3X 2 gadu laikā nopērku vecu gaļu-domāju nebraukšu tai sū*a veikalā .Šorīt iebraucu pa ceļam .Jautāju pārdevējai vai speķis labs dod garšot -nekas ēst var paņemu lielāku citu gabalu -darbā pēc stundas griežu šķēli gandrīz apvēmos SMIRD KA MAITA .Negribu vairs braukt kautko skaidrot utt Nepērciet Topā Mārupē G.A.L žāvētos produktus

T ToAnri 28.06.2011

Ja jau tev vajadzēja veselas trīs reizes, lai pārliecināos, ka tai veikalā tirgo sūdus, būs arī ceturtā, piektā, u.t.t.

A amnezija 03.07.2011

Paga, paga...GAL ir mazais gaļas produktu ražotājs, viņu produkcija ir padārga, bet garšīga. Diemžēl nezinu kur viņi tirgo Rīgā. Ja kāds zin, pasakiet man ar. To, ka produkti tiek sabojāti veikalā uzglabāšanas laikā, to gan es zinu. Ko tur brīnīties, ja ārā tāds karstums, varbūt izvēlies citu veiklu?

ž Žanis 03.07.2011

1.kaart jau tas nebija nekaads žāveejums, ja smirdeeja peec maitas, jo iistu žāaveetu gaļu var uzglabaat ļoti ilgi. Un kaadeeļ reizes 3 un vairaak ir jaauzkaap uz viena un taa paša grābekļa?

K kikra 07.09.2011

Iegādājos SIA G.a.l. produkciju jau labu laiku un nevaru teikt nevienu sliktu vārdu, arī paziņas ikdienā lieto SIA G.A.L. produkciju un visi apmierināti. Īsta gaļa un labi uztaisīta. Cik esmu dzirdējis, tad arī ar kvalitātes kontroli viņiem viss kārtībā.
...izskatās pēc konkurentu jociņiem... bet tas tikai tā subjektīvi

T Točno 07.09.2011

Varbūt konkurentu pakaļdarinājumi?