www.sudzibas.lv TOP Partika Slikts serviss

Top! Kasiere - Slikts serviss

Ja man rokā ir pīkstināmā karte un šī pārdevēja jau zin, ka vienmēr to pīkstinu, nevis rakstu pin kodu, tad, manuprāt, ir vienkārši tizli šo karti bez maz vai izraut klientam no rokām un iebāzt kartes lasītājā. Pēc tam es viņai saku, ka pīkstināšu, bet viņa parausta plecus un sataisa tādu ģīmi, it kā es būtu kāds kāju pamesls. Aiz manis rindā stāv cilvēki, ar kuriem viņa vēl atļaujas papļapāt un par savu bezkaunīgo rīcību neliekas ne zinis
starp citu, tās zili uzkrāsotās acis izskatās kā uzdauzītas un ir tiešām nepatīkami skatīties.
Šī nav pirmā reize un es neesmu pirmais cilvēks.

K

"Ja man rokā ir pīkstināmā karte" - manam sunim arī patīk pīkstināmās mantiņas.
"manuprāt, ir vienkārši tizli šo karti bez maz vai izraut klientam no rokām un iebāzt kartes lasītājā" - drīzāk - apbrīnojama roku veiklība.
"es viņai saku, ka pīkstināšu" - izklausās pēc draudiem...
"sataisa tādu ģīmi, it kā es būtu kāds kāju pamesls" - sasodīts, tā gribētos redzēt, kāds izskatās šāds ģīmis!
"stāv cilvēki, ar kuriem viņa vēl atļaujas papļapāt" - papļāpāt pa to laiku, kamēr pīkstināt? Cik ilgi tad jūs tur pīkstējāt?!
"tās zili uzkrāsotās acis izskatās kā uzdauzītas un ir tiešām nepatīkami skatīties." - tas ir obligāts noteikums - skatīties viņai acīs?!
"Šī nav pirmā reize" - laikam cilvēkam tiešām grūti, ja katru reizi gribās pīkstēt, taču ļaunā pārdevēja rauj karti no rokām ārā un bāž lasītājā!
"es neesmu pirmais cilvēks" - jā, saskaņā ar Bībeli, pirmais cilvēks bija Ādams.

Bomboklak 30.05.2018

Super!