www.sudzibas.lv TOP Partika Slikta apkalpošana

TOP darbinieks - Slikta apkalpošana

06/04/18 es biju iegājusi top veikalā 10 min pirms slēgšanas, es saprotu, ka tas ir mazliet pa vēlu, bet man vajadzēja izmantot bankomātu, domāju ātri ieskriet un pie durvīm stāv kāda nelaipna kundzīte un kliedz visiem, ka veikals ir slēgts, es nodomāju, ka tas mav darbinieks, jo kundzītei nebija formas, es gāju iekšā un tad no viņas dzirdēju kā viņa kliedz man virsū, ka “veikals ir slēgts” 2x, viņa ar dusmu pilnu skatienu jau nāca man virsū un tad es arī aizgāju. Kā es varēju zināt, ka viņa ir darbinieks? Viņa vismaz varēja pateikt to mierīgi, bet nē viņa kliedz visiem apmeklētājiem virsū, tas tak nav normāli. Jau iepriekš biju redzējusi, ka viņa vienkārši ienāk no ielas iekšā un iet pie kasierēm un stāv kā apsargs... Viņai atkal tad nebija formas. Tas nav normāli, ka cilvēkiem draudošā balsī liek iet prom un plus bez formas staigāt pa top veikalu un pēkšņi apsēsties un sedet pie kasēm. Šī kundzīte parasti staigā melnā kreklā un ir ar īsiem matiem, ja nemaldos bija arī brilles uz acim

E

Dainis 07.05.2018

Kam jums tik vēlu naudu, narkotikām?

M MaijaCe 07.05.2018

Kaut ko normālu arī māki iekomentet?
Man liekas ka daudzi jau sapratuši ka taviem komentāriem nav jēgas :D

Vispār jau situācija tiešām interesanta. Ja veikala durvīs stāv cilvēks un saka, ka veikals ir slēgts, tad kāda starpība, viņš ir kasieris, pārdevējs, krāvējs, apsargs jeb veikala vadītājs? Ja jau tik ļoti vajag bankomātu, tad to arī vajadzēja pateikt, nevis sperties iekšā kā traktoram. Kas attiecas uz kliegšanu, tad ar savu piemēru pati lieliski pierādījāt, ka pat kliegšana, atsevišķiem indivīdiem nepalīdz. Tā ka spriedelēt, kas ir un kas nav normāli šajā gadījumā ir pielnīgi lieki!

E elan95 09.05.2018

Vēlētos jūs redzēt šādā situācijā... :)

Es arī :), jo plānoju savu laiku, lai nebojātu garastāvokli sev un citiem.

E elan95 10.05.2018

Jauki, ka ir cilvēki kuri aiz elektronisko ierīču ekrāniem ir varenie, bet dzīvē pat skaņu neizdotu. (ja nesapratāt tas ir par jums) un tas ir ļoti bēdīgi, ka jūs ejat uz sūdzību lapām un lieki bojājat savu laiku un ar saviem komentāriem jutāties baigi varenais/ā, lai gan šīs lapas ir domātas, lai cilvēki nojaustu kas notiek veikalos un lai atrisinātu sūdzības, un lai uzlabotu veikalu reitingus. Prieks ar šādiem varenajiem zaķiem kontaktēties! :). plus bankomāts bija vajadzīgs, lai aizvestu bērnam uz slimnīcu steidzami.

I Ivetuks 11.05.2018

LV iedzīvotājiem vajadzētu beidzot iemācities ka nav pieklājīgi veikalā iet 5 min. pirms slēgšanas... Pabraukājot apkārt pa citām valstīm tur pat neviens neiedomājas pēdējās minūtēs iet iekšā... veicī.

R Rolans 11.05.2018

Ja veikals slēdzās 22, 00 , tad tas nozīmē 22,00 neviss 21,50 vai ne? Cita lieta, ja veic ātru pirkumu, bet visam pamatā ir savstarpēja komunikācija, kā Tu tā es pretīm. Pieklājīgi paskaidrotu savu vajadzību un tiktu ielaists veikalā pie bankomāta. Ārzemēs veikalos pārsvarā ir automātiskās durvis , kuras atverās tikai no iekšpuses un neviens ar slotu nestāv pie durvīm 5 minūtes pirms slēgšanas.