www.sudzibas.lv TOP Partika Žėl kasierus

Top Dagda - Žėl kasierus

Ļoti žēl dagdas top veikala kasierus, kuri visu savu darba laiku stāv kājās. Es tādu neredzēju ne viena veikala. Kasierēm jāstāv 14 stundas. Nabagie, uz ko tikai skatās viņa saimnieks butka. Uz jautājumu kāpēc jūs stāvāt
kasiere atbild ka man tā ir ērtāk. Ļoti par viņiem pārdzīvoju. Redzu ka krēsla nav. Kasieres ir
ļoti laipnas pieklājīgas. It īpaši gribētos pateikt liels paldies kasierei Ingai man liekas tā viņu sauc vienmēr kultūra akurāta.
Ļoti simpatiska un laipna.

R

S Sanita54 15.04.2018

Citos veikalos ar kasieri stāv kājās, jo tā ir ērtāk... Ko teikt tiem pārdevējiem, kuri ir zivju vai gaļas nodaļā, tur vispār 15 stundas ir uz kājām...

Adelija 09.10.2018

Jelgava,Dobeles šoseja ari pardevejas visu dienu uz kajam,vińus tas neustrauc,viņi vispar par saviem darbiniekiem neuztraucas,bet vel pie tam krapj ar naudam+noniem 1st.par pusdienam,kuru reti kad var izmantot