www.sudzibas.lv TOP Partika apkalpošanas kvalitāte

Top - apkalpošanas kvalitāte

Labdien. Vakar bija tā "laime" iegādāties Pūres tomātu sulu TOP veikalā Dundagā. Mājās konstatējām ka sula ir sarūgusi. Nākošajā dienā, pirmdien, zvanījām uz veikalu un dzirdējām pavisam jaunas ziņas - pircējam pašam jāskatās uz garantijas laikiem, mēs paši esam vainīgi ka nopirkuši, vecu sabojātu sulu. Nācās Talsos satikt arī pašu TOP centru vadītāju Guntu Ziņģi, arī tur atbilde nebija no laipnajām, paši esam vainīgi. Uz mūsu teikto, ka mēs varam griezties arī Pārtikas un Veterinārajā dienestā -" nu un tad", skanēja atbilde no Guntas. Rūpīgi apskatot pudeli nācām pie secinājuma, ka nav salasāms derīguma termiņš. Aizgājām uz Maximu, paņēmām tādu pašu pudeli, uz kuras bija skaidri salasāms realizācijas termiņš. Sazinājāmies pa uz pudeles norādīto bezmaksas telefonu. Viennozīmīgi atbildēja ka par realizācijas termiņu ir atbildīgs veikals. Un veikals to netaisās darīt. Pastāv iespēja ka šis pats veikals arī ir nodzēsis derīguma termiņu. Maximā pamēģinājām ar rokām dabūt termiņu nost, nekas nesanāca.
Neejiet uz TOPU !!!

S susure 12.07.2010

Kad sunim nav ko darīt viņš pautus laiza

R rrggrgrgr 29.01.2011

voi maximas slavinataji atradusies, noperc maxima desu tad rdzesi jokus!

Z Zinaida 30.01.2011

Tudalin, tagadin pastalnieki danco,
Cits bez kurpem, cits bez zekem.
Plikam dirsam danco.
U vas daze svoih magazinov net!Maxima-litovskii magazin.