www.sudzibas.lv TOP Partika Pavirša attieksme pret darbu

SIA Gabriela Rendā - Pavirša attieksme pret darbu

Sveicināti!
Esam vienkārši neizpratnē, vai veikala darbiniekiem ir pavirša attieksme pret darbu vai tā ir apzināta pircēju krāpšana. Runa ir par Top veikalu Rendā. Regulāri plauktos cenas ir norādītas zemākas nekā tās ir pie kases.
Par to, ka cenu zīmes neatrodas pie konkrētās preces, tas nav vairs nekāds jaunums. Iedzīvotāji jau pieraduši, ka pašiem jāmeklē atbilstošā preces cena.
Žēl vienīgi tos lauku pensionārus, kam spiestā kārtā jāiepērkas šajā veikalā. Tie vietējie iedzīvotāji, kam ir iespējas aizbraukt uz Kuldīgu vai kur citur iepirkties, šeit neiepērkas un pareizi dara. Pierasta situācija, ka precēm ir svara atšķirības starp ražotāja iepakojumu un SIA Gabriēla uzlīmēm, mainītiem derīguma termiņiem uz iepakojumiem u.c.

U Uldis Bērziņš 07.04.2016

Veikals ir ļoti labs ar labu preci un plašu sortimentu , darbinieki smaidīgi un atsaucīgi. Bet visos laikos ir bijuši cilvēki ,kas savu žulti izgāž e -vidē un uz apkalpojošo personālu- (jo tie jau nevar neko pretī teikt). Paldies īpašniekiem un personālam par šo veikalu,kurā ir patīkami un mājīgi kļuvis, un nejūt mani radi un draugi vajadzību pat svētkiem braukt kur citur iepirkties.