www.sudzibas.lv TOP Partika Slikts serviss

Pārtikas veikals Top - Slikts serviss

Labdien, gribu izteikt savu neapmierinātību par veikala personālu, sakot no apkopējas līdz veikala padevējam. Nesen sastopos ar tādu situāciju: atnācu uz veikalu un piegāju pie plaukta, paņemu preci, pēc dažam sekundem pieskreja apkopēja un izrāva no rokam preci, pēc tā visa aizgāja skatoties uz manu reakciju, nepasakot man ne vārda. Pēc dažam dienam atkal biju spiesta sastopties ar nejauku situāciju, mani apmanija ar naudas izdoto atlikumu, puisis ar blondiem matiem, diemžēl nepamanīju vārdu. Es katru vakaru nāku uz to veikalu un redzu vienu un to pašu, ka jusejais kasieris sit kanti meitenem un gramstās gar viņam. Skatoties uz to visu katru dienu paliek un mazāk gribas iepirkties šajā veikala! Ludzu dariet kaut ko.

D

alergologs 17.02.2016

Vajadzēja tai apkopējai atņemt to preci un ar to preci viņu iepļaukāt :))