www.sudzibas.lv TOP Partika Slikta veikala vadība

Pārtikas veikals Top - Slikta veikala vadība

Strādājot veikala top saskāros ar ļoti nolaistu veikala vadības nolaidību par saviem darbiniekiem.Sakot jau ar to ka darbinieku aputas telpa ir pilna nolipinata ar bridinajumiem par smekesanu,trauku mazgasanu, gaismas lietosanu un tml..., bet nekur nau darba grafika saraksata , atvalinajumu izdrukas.Nemaz nerunajot par to ka netiek izmaksati pilnas darba algas un atvalinajumu naudas, virsstundu ir jura,bet tas netiek izmaksatas- jautajot vaditajai tiek ar dusmiga sejas izteiksme noskobita un viss jo sarunaties ar vaditaju bez apvainojumiem nau iespejams.ja kolegi negaiditi saslimst tad slimnieks ir vaditajai aiz muguras nezeligi nolincots,toties slimnieka vieta netiek nemti aizstajeji bet tas darbs ir uzgrusts citam meitenem tadejati atkal sanak kartejas virsstundas kas ari netiek izmaksatas,tas pats ar atvalinajumiem kurus mums izsniedz ne pilna apmera ka pienakas 1. men,.kur vispar ir darba inspekcija? un kur ir vekala atrodas metenu tiesibas? publiski skandals vel nau celts, jo meitenes norupejusas par darbu, bet ciest tadu vadibas izsmieklu ari netaaisas, ja visu tad visu ludzu pa likumam.

Работяга 01.08.2018

Par to ka cilveks saslims tas ir tiesi vadibas problemas, jo jabut pilnigs stats nevis viss pa beigam. Vispirms veikali nogriez statu bet pec tam apvaino ka kads saslims..

Adelija 09.10.2018

Pilnigi piekritu!Nacas sastapties,ar to visu!stradats pa 220st.bet visur figure it ka 164st.visa valdiba tur ir krapnieki,