www.sudzibas.lv TOP Partika Pardevēju attieksme, cieņa un pārdevēju ētika.

Mini Top veikals Ogres nov.Mazozoli - Pardevēju attieksme, cieņa un pārdevēju ētika.

Labdien. Gribu vērst Jūsu uzmanību par mini Top veikala pārdevējām, kas strādā Ogres novada Mazozolu pagastā konkrēti par I.Roni, kas ļoti bieži ir darbā ar alkohola klātbūtni, kas pārkāpj visus pārdevējas ētikas principus un pieklājības normas. Lai viņa laipni apkalpotu pircēju, tā vietā tiek izplatītas klačas,kas ko pircis,kas kur atrodas, cik ko pircis un tā tālāk. Vai pārdevējas pienākumos ietilpst šādas pārdevējas ētikas pārkāpumi un alkohola smakas klātbūtne? Ir jau arī vēl viena otra pārdevēja ne bez vainas,bet... Es un daudzi pircēji ( kam šie pārkāpumi ir pilnīgi nepieņemami) ir spiesti braukt iepirkties uz citu pagastu veikalu, cer ka vadība tiks galā ar šī veikala negācijām, kas ir ciestas ilgu laiku. Pretēja gadījuma griezīsimies augstāk stāvošajās iestādēs kā piem. PTAC.

Dainis 24.07.2017

PTAC ir svarīgākas lietas ar ko nodarboties, nevis risināt lauku klaču problēmas.

J janis115 09.01.2019

Kā uzņēmuma īpašnieki nesaprot, ka šādi rupji un nepatīkami darbinieki samazina viņu ienākumus, jo pircēji izvēlas konkurentu veikalus!

J janis115 09.01.2019

Minētā pārdevēja ir ļoti rupja un nepatīkama. Tāds cilvēks nedrīkst strādāt pie klientu apkalpošanas.