Mini Top veikals Ogres nov.Mazozoli - Krāpšana

Sveiki, vēlos brīdināt citus līdzcilvēkus par veikala minī top līčupe, kur nebrīdinot bez jebkāda pamata no konta tiek novilkta nauda un summas nav pāris eiro, bet gan vairāki desmiti un pat simti. Un ja tev kontā nav tādas summas tad konts aiziet mīnusos līdz ar to kad būs kontā nauda tā tiks novilkta. Sazinoties ar banku man izskaidroja kad tiek veikts vēlviens pārkāpums, kas ir respektīvi jebkuram veikalam bankā pieprasijums ir jāsniedz maksimums 2 nedēļu laikā, bet šajā gadijumā tas bija virs mēneša līdz ar to tie bija mani privātie līdzekļi kurus šim veikalam nav tiesības aizskart. Sazinoties ar veikala vadību pēc 50 minūšu garas sarunas neko konkrētu man nepateica. Pēc manām domām šī situācija ir jālabo, jo tā ir iedzīvotāju apkrāpšana, jo pus Mazozolu pagasts ir palicis bez iztikas līdzekļiem.Visiem kam ir radusies šāda situācija aicinu apvienoties un tikties ar veikala vadību.

Dainis 19.10.2017

Visticamāk kasiere summas vietā neievada neko un jūs pin koda vietā ievadāt summu, tas drīzāk kasieres glupība, šaubos , ka lielveikalu ķēde nolaistos līdz tādam līmenim lai tupa zagtu no kontiem naudu, iesaku no sākuma mēģināt risināt situāciju sarunu ceļā, kaut gan zinot daudzu lauku cilvēku mentalitāti tas sāksies ar kliegšanu un beigsies ar fizisku izrēķināšanos ar vietējo kasieri Irinu..