Top Cosmetics - apkalpošana

Labdien! Veikalā uz Dzirnavu ielas biju pirmo reizi, jo iepriekš biju iepirkusies tikai uz Pulkveža Brieža ielas. Biju pārsteigta par apkalpošana līmeni. Sajūta, ka klients nemaz nav gaidīts šajā veikalā, jo attieksme ir augstprātīga un snobiska.Tā kā nesapratu kur kas atodas, jautāju pārdevējai : "Vai vēl kaut kur ir prece" Tas jautājums bija tāds, jo iepriekšējais veikals bija lielāks un ar acīm meklēju zāli, kur ir šampūni. Uz šo jautājumu man atbildēja- Drogas ir pāri ceļam. Esmu vairākus gadus strādājusi skaistumkopšanas apkalpojošajā nozarē un saskarsmes kultūra ar klientu nav sveša. Tādēļ iesaku šādiem darbiniekiem pirms sāk strādāt iemācīt saskarmes kultūru, jo pēc šādas atbildes iet uz šo veikalu nav nekādas vēlēšanās.

E

A atvars 23.03.2015

Vajadzēja pasaukt menedžeri vai direktori. Teikt ka pardevējas dēļ atteicaties no ieplanotā pirkuma, un ka vairs nekad nebūsiet par TopCosmetics klientu. Domāju ka šo meiteni atlaistu.