www.sudzibas.lv Tonet.lv Neprofesionāļu kaktu kantoris

Tonet.lv - Neprofesionāļu kaktu kantoris

Briesmīgs kaktu kantoris!!! mašīnas,kurām ir nepieciešama logu tonēšana, zvanu uz šo kantori, lai uzzinātu,kad var pierakstīties, cik tas maksās,prasa mašīnas marku,nosaucu 1 no mašīnām. pasaka 50eur. Tad apskatu citu firmu piedāvājumus un izlemju pazvanīt tiem pašiem tonet.lv pār 2.mašīnu apvaicāties. Kad vaicāju, kāda cena būs citai markai, šie vispār nomet klausuli!!!!! atzvanu, lai pārliecinātos, vai tiešām viņi nometa klausuli, uz ko neveikli pasaka,ai nē, kas ar sakariem. tad vaicāju-nu kā tad tur paliek ar izmaksām-šis prasa,cikos es atbraukšu, atkārtojos,ka no sākuma gribu zināt, cik tai markai izmaksās, uz ko atkal man prasa,cikos es atbraukšu. Vaicāju,vai no tā mainās cena?! uz ko saņemu atbildi, ka jā, viņi kā grib, tā liek. Beigās saka, ka nav ko zvanīties par visādām mašīnām,ja gribu tikai cenas salīdzināt!!! vaicāju, vai viņš jau ilgi vispār strādā un vai kantoris vispār ir reāls... nu vārdsakot biju vairāk neka šokā, ka šādi vispār atļaujas ar klientiem runāt!!!! nekad mūžā neuzticēšu savas mašīnas pie ŠĀDIEM TIPIŅIEM!!!!!

K ko98 27.10.2015

Nekas pa lēto nekad nav labs . Tur jau nu vispār, melo par visu .