www.sudzibas.lv Tonet.lv Nevienam neiesaku šo servisu.

Tonet.lv - Nevienam neiesaku šo servisu.

Vēlos padalīties ar savu nepatīkamo pieredz.
Tātad ar draugi izdomājam notonēt sava auto stiklus.
Servisa darbinieki teica 1h-30h laika uzlimēs,neņemot vēra ka tas notika ilgak tas būtu sīkums.
Darbu izpilda nekvalitatīvi četras reizes braucām pārtaisit vai spiest arā burbuļus no stikliem.
Pēdejā ceturtajā reizē es pazvaniju un pateicu ka vēlamies lai mums noņem nost plēves un atgriež naudu,lidz ko servisa ipašnieks atbildēja atbrauciet risināsim jūsu problēmu,mēs atbraucam uz jūrmalas gatvi 35,ipašnieks sāka teikt ka mums esot veca mašīna un nāk iekšā putekļi nu visa visuma vēlējas vainu novelt uz mūsu mašīnu un tās itkā vecumu mašīna ir 2004 gada. Kad stiklus tonēja ta nebij problēma bet redziet kad jaatgriež nauda tad tā esot problēma diez kāpec tad iepriekš nepabrīdinaja ,ka mašina esot veca un kad viņāi visulaiku stiklos būs burbulīši mazi vai arī ka plēve nepieķersies pie stikliem?
Tad turpinājas musu saruna protams visi kas strāda taja servisa neviens nerunā latviešu valoda un noteikti arī nemak jo viņi ar mums runaja tikai krievu valoda.
Līdz ko mes pateicam lai ņem nost plēvi un atdod naudu,viņs teica labi brauciet servisā krievu valodā un beigas nosauca par lauķiem mūs ,es sapratu ka šim cilvēkam kauna nemaz nav,sāku jautāt kādēļ mums neizrakstija čēku? Viņš atbildēja mani darbinieki vienmer izraksta čēku,bet es jus brīdinu tieši konkrēti mums čeku neizrakstija,kaut es jautaju vai mums bus čeks viņš atbildēja jums būs garantijas talons izrakstija uz kaut kadas smieklīgi apdrukāatas a4 lapas mašinas nr ,menesi un gadu jo garantija bij uz 3 gadiem, velāk servisa ipašnieks vel mums atcērta lai nomazgājam mašīnu ,kaut gan kad iebraucām iekšā boksā boks bij ļoti netīrs grīda visa bij dubļos,es viņām atcertu lai paši grīdu izmazgā boksa lidz ko viņš man atbildēja,jā tadi kā jūš brauc šeit un sasmēre,nu bet tad lūdzu jūs atbildat par tīribu servisa sakopjiet to.. Tatad gala rezumē neiesaku jums šaja vietā tonēt jūsu atuto stiklus jo tonē nekvalitatīvi,atieksme drausmīga un čeku nedod ,cerams jums noderes mūšu pieredze.Beigas naudu atgrieza un stikliem plēvi arī noņēma laimīgi mes aizbraucam ar nelielam galvassāpem.