Tīraines staļļi - Laima LĀCE

Ja esat izlēmuši, mācīties jāt ar zirgu, nekad neieteiktu to darīt Tīraines staļļos, pirmkārt. Kā arī trenēties pie treneres- Laimas Lāces, esmu vairākkārtīgi pie viņas jājusi, attieksmes briesmīga- vienalga, sēž malā ar savu suni un runājas ar citiem trenerēm, vai audzēkņiem, tīri teorētiski neesmu no viņas pilnīgi neko iemācījusies.
+ ļoti patīk ņirgāties par cilvēkiem..
Par stalli, es varētu pateikt tikai to sliktāko. Ir bijis, ka uz pāris dienām zirgs jātur, boksus VISPĀR NETĪRA, LABI JA reizi pa 2 vai 3 dienām, mans zirgs stāvēja uz TĪRIEM MĒSLIEM.
ĀRPRĀTĪGI ZOG. Visu, vienalga, kur vai, kas viss tiek paņemts un pārdots vai atdots tālāk.
Zirgiem nāk klepus lēkmes, gani praktiski NAV, laukums neapstrādāts.
Un staļla īpašniecei, noteikti vajag tikai NAUDU NAUDU NAUDU.
Drausmīga alkatība, kā arī.. nožēlojama staļļa dzīve.

D Džuna 18.04.2012

Negaidi kamēr bus vispar briesmīgi. Ir daudz citu stalļu.

K Katrīna. 26.05.2012

Katrā ziņā nepiekrītu šim rakstam, jo pati turu šajā stallī zirgu un Laimu Lāci pazīstu personīgi kā sirsnīgu un atbildīgu cilvēku. Un vienīgie cilvēki, kuri zog ir šī paša raksta autori.

Neitral 26.05.2012

I KUR TIK ŅEMAS TĀDI KA ATORS CILVĒKI...ES TAS LAIMAS VIETĀ, NOSODI'TU TĀDU PRETIGU RADIBU, NAV NEMAZ LEPNUMA...

I Ilze Toomingas 09.07.2012

Esmu nepatīkami pārsteigta izlasot komentārus par Laimu Lāci.
Mana meita Tīraines Staļļos trenējas jau vairāk kā divus gadus un viņas trenere ir Laima. Nekad neesmu dzirdējusi, ka viņā ņirgātos par manu bērnu vai citām meitenēm. Es viņu cienu un apbrīnoju par to, ka viņa tiek galā ar bērniem, kuri ir tik dažādi un katrs ar saviem niķiem.
Par zagšanu staļļos dzirdu pirmo reizi, līdz šim nekas nav nozagts, paņemts, atdots vai pārdots!!!

P Peace 25.09.2012

Piekrītu par Laimas Lāces ņirgāšanos par cilvēkiem un viņas cilvēku dalīšanas principu. Ari es esmu izjutusi no viņas nievājošu attieksmi. Esmu dzirdējusi viņas izteicienus par sevi no malas.
Protams, visi tie, kas viņai maksā un ir stabili ilgtermiņa klienti, ir tie, kas saņem viņas smaidus un laipno attieksmi, pārējie - nav cieņas vērti viņas acīs. Vēl ideālāk, ja viņa trenē ne tikai tevi pašu, bet arī tavu zirgu - stabils ilgtermiña klients. :) (

P Peace 05.10.2012

PS. Turklāt es ļoti šaubos vai šim "trenerim" ir trenera izglītība (sertifikāts).

P Polina Gavrilova 05.11.2012

Es trenējos pie Laimas jau otro gadu!Un nevaru neko pateikt, ka tikai vislabāko!Viņa ir ļoti labs treneris, pateicoties viņai gan man, gan citiem bērniem ir liels progress un tas ir redzams katru dienu!Jūs vēl neredzējat sliktus trenerus!!!Bet es zinu un redzēju tādus, ar kuriem ne tikai negrības trenēties, pat runāt negrības!!!Viņa vienmēr ir laipna un labsirdīga pret VISIEM!!!Un cenšas pievērst uzmanību katram treniņas laikā!!!Un Tīraines staļļos vienmēr ir brinišķīga atmosfēra!

S shubi dubi 06.11.2012

Nu tak cilvēk mīļais, Rīgas apkaimē ir daudz staļļu!

D disappointed 06.11.2012

Pirmkārt, jāsāk jau ar to pašu primitīvāko, kā elementāras pieklājības normas.

Otrkārt - ir/nav sertificēts, to mēs varam tikai minēt, bet fakts kā tāds, ka ir šīs negatīvās atsauksmes, jau norāda uz to, ka minētās personas profesionalitātes līmenis ir visai nestabils.

Treškārt - ieteikums Laimai Lācei - ir vērts piedomāt pie savas attieksmes, ja vēlaties pretendēt uz augsta līmeņa zirgu trenera statusu, jo šobrīd redzams, ka bijušo klientu acīs esat ieguvusi ne to labāku slavu, kas manās acīs uz Jums norāda kā delitantu savā jomā. Ar šo es uzsvaru lieku uz lojālo attieksmi pret klientu - neatkarīgi no tā, vai tas ir savs, bijušais, vai šobrīd ir kādam citam.
Jebkuras jomas profesionālis savas personiskās simpātijas un antipātijas atstāj otrā plānā, pirmā plānā vienmēr izvrizot un izceļot kvalitāti un profesionalitāti.

Latvija Eiropas reitingu tabulās negrozās topu virsotnēs, un ar zema līmeņa treneriem savu vārdu nekur tālāk par pierobežām Latvijas vietējo staļļu aprindās tālāk neiznesīs.

S shubi dubi 06.11.2012

Disappointed - Par to ir vai nav sertefikats nav jāmin. Pirms treniņa vai sakšanas patstavigi treneties ir tikai normāli pajautat kada ir trenera kvalifikacija un kapēc sis treneris uzskata, ka ir piemerots trenēšanai.
Pārejiem neapmierinatajiem - ja ejat jat grupā ir normali ja nav individualā aijašanās, tam paredzeti privatie treniņi.
Ja nepatīk kādos apstakļos stav zirgs - apkārt ir daudz staļļu - ar manēžām, bez manēžām, lieliem aplokiem, bez aplokiem, ar zales vai smilsu laukumu jašanai, ar skaidu vai salmu pakaišiem boksos. lētāki un dargāki, ap Rīgu ir daudz un dazādi staļļi - ja nepatīk Tiraine tas ir 2 dienu jautajums - noire treileri un parvacies kur pec tavam domam zirgam ir labāk. Tāpat - nepatīk treniņi - lūdzu Pierīga var atrast visdmaz 20 dažādu kvalifikaciju trenerus par dažādām cenam ar vai bez privato zirgu izmantošanu treniņā.

U User131768p 07.11.2012

Hi-hi, - gribētu pajāt laimes lāci. Hi-hi

M memmesmeitiņa 07.11.2012

Trenējos pie Laimas un nebiju nekāds pastāvīgais klients, drīzāk, kā citi šeit raksturoja, būtu bijusi lieliska ēsma aprunāšanai un nievām - nobijusies iesācēja, bet biju pārsteigta, ka viņa bija ļoti pacietīga un saprotoša, pat iedrošināja mani un izskaidroja lietas, ko nesapratu. Vai nu pa gadu, ko netrenējos būtu cilvēks tā mainījies?! Nē, un nebiju arī nekāds biezais klients, tā kā te atkrīt argumenti par to, ka būtu kāds savtīgs iemesls viņai būt pret mani jaukai. Cita lieta, ka stallī saskrējos ar citiem rupjiem cilvēkiem, kuru vārdus nepajautāju, lai te tagad varētu "izreklamēt". Un arī uzturoties staļlos palika iespaids, ka viss kārtīgs un kopts, bet te nevaru neko teikt, neesmu jau nekāds profs. Drīzāk šķiet, ka Laima vienkārši kādam kaut ko ne paprātam izdarījusi.

S sigņa 23.03.2013

Es izlasīju šos komentārus un man nāca smiekli, jo es jāju pie Laimas pietiekami ilgi lai iepazītu viņu. Un šie sliktie komentāri nav tiesa..Zirgi tur ir kopti un mīļi. Un Laimas attieksme ir pietiekami laba lai varētu iemācīties labi jāt..

S sigņa 23.03.2013

Es izlasīju šos komentārus un man nāca smiekli, jo es jāju pie Laimas pietiekami ilgi lai iepazītu viņu. Un šie sliktie komentāri nav tiesa...Zirgi tur ir kopti un mīļi...Un Laimas attieksme ir pietiekami laba lai iemācītos labi jāt...!!!

S shiizo 03.01.2014

Izlasiju komentarus un smiekli nak tada sajuta, ka pati laima rakstija :D haha
tirainee zog, jaa zog, esmu pat pie rokas piekerusi :D
netira boksus netira, ja kapec nacas kasketies jo netirija budas :D
kapec sito archers rakstija, noteikiti ka aizgaja no tiraines, bet vrb ari kadu pabridinat gribeja :D
nezinu ka ir tagad bet to, kas bija tad minets varu piekrist uz visiem 100 iznemot par laimu, jo neesmu trennejusies pie vinas un nezinu kada vina ir ka trenere ;)
so peace :D un ejam pie sava zirga :D

N Nezinama28 22.07.2014

Es pat varu galvu ķīļa likt, ka Laima Lāce pati visus šos komentārus rakstīja. Tikai ir viena intrese ka cilvēkam bez vidējās izglītības var būt, tik augsts status TRENERE un ka var dabūt ari sertefikatu...interesanta bilde sāk zīmēties! Ja cilvēks gūs kādu traumu jājot ar zirgu vai Laima Lāce spēs sniegt pirmo palīdzību?????? Diez vai viņa pavērs savu muti un tizli smaidis. Taka aizdomajaties vai ir vērts šādām nekvalificētais TRENREI UZTICET SAVU VAI ARI BĒRNU DZĪVĪBU!!!

K KG79 20.06.2015

Pilnīgas muļķības!
Pie Laimas vedam savu meitu jau ilgāku laiku.
Bērnam pat ļoti patīk!
Jā, Laima ne tikai nepieļauj "vizināties", bet arī māca pareizi sēdēt, turēt pavadas un pareizi rikšot, aulekšot utt.
Prasīga, konkrēta un patīkama komunikācijā. Paldies ;)

J jeloo 08.06.2017

es pilnīgi piekrītu esmu tur jājusi un viss ko Laima man trenniņa pasaka ir: sāc rikšot, gatavojies lēkšiem, atsoļojies un viss. trenniņā vispār uzmanību nepievērš.

S Sendija14 15.06.2019

Es pati trenējos pie Laimas!
Vińa ir pati jaukākā un saprotošākā trenere kas man ir bijusi. Jau kad pirmo reizi jāju pie vińas vińa man tik łoti labi paskaidroja visu kad sapratu visu un neko nepārjautāju. Jau pie vińas trenējos 4vai 5mēnesi un man ir bijusi liela izaugsme tā pat kā zirgam. Vińa vienmēr motivē mani, un daudz kur palīdz. Nesaprotu kapēc kaut kas tāds jāraksta ~ acīm redzot uzmanības trūkums Jums ir!