Tīraines staļļi - Krāpšana

Tīraines staļļi vieta kur tiek neoficiāli nodarbināti cilvēki! Šī uzņēmuma īpašniece Anna Stafecka nodarbina cilvēkus neoficiāli, maksā zemas algas, kā arī attieksme no viņas puses ir ļoti slikta. Tiek piedāvāts dzīvošanai telpas mājā, kura ir avārijas stāvokli.

Papildināts 13009 08.01.2021

Neiesaku normāli domājošiem cilvēkiem strādāt!

V Vladiks 08.01.2021

Labdien ja piekritu pats pastradaju tiraines staļos loti sausmiga atieksme nemaksa algas pati anna izlemj cik maksat nenoverte cilvekus kas strada un ka var cilvekus laist majas dzivot kur bruk vis tiesa nozime cilveki dzivo loti sausmigos apstaklos un tiesam zel zirgus jo isturas launi pret zirgiem normali nebaro taupa naudu uz baribu zirgiem un siens salmi sapalejusi tapec zirgi slimo un ara kur ganas zirgi ne udens ne bariba nava vienkarsi sausmas esmu soka par zirga ipasniekiem kapec vinji neka nedara ja to redz ceru ka Annu sodis par to ho uskatu ka ta ira launpratiga dzivnieku spidzinasana

1 13009 08.01.2021

Jā pilnīgi piekrītu...

P Pelekais Latvietis 08.01.2021

Mūs mazgadīgus būdamus arī izmantoja siena talkās, boksu tīrīšanā un 25santīmi maksāja mums par stundu.