www.sudzibas.lv Tīra Māja Nekvalitatīvs serviss

Tīra Māja - Nekvalitatīvs serviss

Šis uzņēmējs ir absolūti krāpnieki. Pasūtīju matrača tīrīšanu, meistars ieradās, neko neteica, pabeidza darbu un matracis bija tikpat netīrs kā pirms tīrīšanas. Paprasīja pilnu summu. Kad zvanīju uz administrāciju par šo problēmu, man pateica - jūs pakalpojumu sūtījāt internetā mūsu mājas lapā, jūs tur redzējāt visus audumu veidus un aprakstus, ko mēs varam iztīrīt.
Manuprāt, meistara pienākums pirms servisa sniegšanas bija informēt, ka viņš šo darbu nevar paveikt, nevis paveikt nekvalitatīvu darbu un paprasīt pilnu summu. Matracis man ir jāmet ārā un es par to esmu samaksājusi 40 eur. Starp citu, Cena mājas lapā nav pareiza - par darbu, kura rezultāts ir nulle, man paprasīja nevis 30, bet 40 eur. Bezkaunības kalngals.

D