Kafejnīca "Tīne" Carnikavā - apkalpošana

Nekas nav mainījies kopš iepriekšējās sūdzības 2013. gadā. Apkalpošana tiešām atbaidoša. Sajūta ka esi ieradies un iztraucējis privāto ballīti. Viesmīle uzrej ka neesot restorāns jo palūdzu ēdienkarti. Pēc ilgāka laika kad nepievērš uzmanību. Virtuves darbiniece atbaidosa paskatā, jūtami iereibusi terze ar paziņām kas pilnīgi nosit vēlmi ko pasūtīt. Acīmredzami jāpiestrādā pie apkalpošanas kvalitātes un sanitāro normu ievērošanas virtuves darbiniekiem.

proverka777 19.11.2016

a kas tevi piespieda atkartoti apmeklet šito kafejnicu ja tik drausmigi? citas vietas nav?

A Antons Vilks 19.11.2016

Nebiju bijis ļoti ilgu laiku. Un nav izvēles Carnikava. Vienkārši nopratu no iepriekšējās autores raksta ka pēdējā laikā nav nekas mainījies. Protams, ja nekas neuzlabosies, arī nav vēlmes apmeklēt so iestādi. Jābrauc kur tālāk.

Nu tad vienīgais veids ir nopirkt šo kafejnīcu un pašam noalgot pienācīgu personālu, taču tas, laikam, būs sarežģītāk nekā pasūdzēties par slitu apkalpošanu.

A Antons Vilks 19.11.2016

Man nav vajadzības pirkt. Ir daudz citu vietu kur dodos un arī turpmāk došos. Savu darbu es daru ar normālu atieksmi pret klientu. Tāpēc arī ir darbs. Sūdzības mērķis ir lai nesanāk citiem izbaudīt tādu attieksmi. Kā vairums šajā portālā.

Ja jau šāda "apkalpošana" ir gadiem, tad, varbūt, šāda attieksme tomēr nav pret visiem apmeklētājiem? Pretējā gadījumā, tāda vieta nevarētu ilgi pastāvēt.